לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

למה צריך דלתות מהירות  / תריסי גלילה מהירים?

דלתות חשמליות מהירות, תריסי גלילה חשמליים מהירים (פח – ברזל מגולוון, אלומיניום ) ומסכים נגללים מהירים הינם פריצת דרך מאוד משמעותית בטכנולוגיית השערים החשמליים הישראלית, וקיימת כבר המון שנים במדינות קרות כמו באירופה ובאר"הב.

תריס גלילה חשמלי מהיר מיועד לכניסה לחניונים תת קרקעיים או למפעלי תעשייה אשר זקוקים לכניסה ויציאה בזמן הקצר ביותר ואשר זקוקים לטמפרטורה מבוקרת וקבועה. אומנם יש מגוון גדול של שערים חשמליים ותריסי גלילה, אך לא כולם נפתחים ונסגרים במהירות שמאפשרת ייעול משמעותי עבור המפעל או הימנעות מפקק תנועה באמצע רחוב בכניסה וביציאה מהחניון.

 

קידמה טכנולוגית  שמבטיחה פתרונות!

חברת אלרון שערים חשמליים מפתחת בכל עת פתרונות חדישים, שיסייעו לכמה שיותר לקוחות, ליהנות ממגוון של דלתות אוטומטיות מהירות ואיכותיות, מעוצבות ומותאמות לסטייל של בניינים חדשים, וכמובן שהדלתות שלנו מותקנות עם כל אביזרי הבטיחות הנחוצים לפעילות מהירה ובטיחות לרכוש ולבני אדם.

חברתינו מייצרת ומייבאת שערים ותריסים מהירים, ומספקת שירותי התקנות  של דלתות חשמליות מהירות בכל הארץ- הן בצפון, הן במרכז והן בדרום. בנוסף לייצור המוצרים, אלרון שערים גם מציעה שרותי תיקון ותחזוקה כמעט בכל שעות היממה עבור כל סוגי המחסומים המהירים וגם עבור מנועים חשמליים לבתי עסק, למפעלים, לבניינים ולבתים פרטיים במחיר הוגן.

 

כיצד מפעילים תריס מהיר?

תריס גלילה מהיר, דלתות פנלים מהירות או אלו הנגללים כלפי מעלה יכולים להיות עשויים מאלומיניום, מברזל מגולוון מבודד, או מבד קשיח כדוגמת  ברזנט בהתאם למידות הרצויות. כמו כן, במקרי חרום או במהלך הפסקת חשמל, ניתן לנטרל את התריס באמצעות מנגנון לנטרול ידני, אך מלבד כך התריס מופעל באמצעות שלט רחוק, פתיחה סלולרית בעזרת פלאפון, חיישן כביש, או בעזרת מפסק הפעלה.

מאחר והתריס מופעל באמצעות מערכות פתיחה וסגירה מהירים, ניתן להתאים את  פרקי הזמן של הפתיחה והסגירה שלו לפי דרישות הלקוח, אופציה מעולה לשערים הנמצאים בבניין מרכזי ליד צומת, שמצריך המתנה מרובה לפתיחה של שער חשמלי ישן.

 

שירותי תיקון ותחזוקה של תריסים מהירים

חברת אלרון שערים חשמליים מייצרת ובוחרת את מוצריה בקפידה רבה, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. ישנו מגוון גדול של שערים ומנועים חשמליים מהירים, לכן החברה ממליצה על התייעצות אישית עם הלקוח, בכדי להתאים עבורו את השער המתאים ביותר לצרכיו.

כמובן כי כל החלקים המותקנים בשערים, בדלתות ובתריסים הם חלקים איכותיים ומקוריים בלבד, חלפים מקוריים יבטיחו לכם מוצר איכותי ועמיד לאורך שנים רבות וללא תקלות. שער חשמלי מהיר חייב לפחות פעם בשנה לעבור בדיקת תקינות ומאחר ואי תקינותו עלולה לגרום לנזק ברכוש או חלילה לפציעות בבני אדם, הרי רכיב אחד בלוי במנוע או בחלקים הנעים של הדלת עלול לגרום לשער להיסגר על מכונית או אפילו על בני אדם.

 

כל פתרונות האוטומציה תחת קורת גג אחת!

צוות הטכנאים שלנו באלרון מתמחה בתיקון ובהתקנה של כל סוגי השערים והמנועים האוטומטיים לבתים פרטיים, לבניינים, למפעלים, למחסנים לוגיסטיים, לחנויות ולתעשייה, לא משנה אם יש לך מחסום  זרוע חשמלי, שער נגרר, שער כנף או דלת פנלים מתרוממת, לנו יש צוות אמין, מקצועי ובעל שנים של נסיון באיתור ובתיקון של כל התקלות שקיימות במערכות של מנועים ביתיים, מסחריים המותקנים בשערי חניה.

אנו זמינים מסביב לשעון ומציעים שירותי תיקונים לכל חלקי הארץ  ובכל הערים  הגדולות הנל: בראשון לציון, בירושלים, בתל אביב יפו, בהרצליה, בפתח תקווה, בבאר שבע, בחיפה, בצפון, ברמת גן, בחדרה, בשרון, בשפלה, באשדוד, ברחובות, בכפר סבא, בנתניה, באשקלון, ובעוד מספר רב של ערים ומושבים שלא הזכרנו כאן…

 

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר