אודות
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

אלרון שערים חשמליים – שרותי אוטומציה לבית ולעסק שלכם

חברת אלרון שערים חשמליים התפתחה עם השנים, במהלך 11 השנים האחרונות החברה עברה מאבא יוסי לבנו רון ויחד עם מעבר הדורות החברה התמקצעה, התפתחה בשוק השערים החשמליים והדלתות האוטומטיות והצליחה להתקדם אל קדמת הבמה על ידי ביקורות חיוביות של אנשים מפה לאוזן ולספק שירותים למספר רב של חברות ותאגידים שמאוד דומיננטים בשוק בישראלי .

טכנאי שערים חשמליים בעלי מיומנות ונסיון רב

כל הטכנאים באלרון שערים חשמליים עברו הכשרה יסודית בנושא פיתרון בעיות אלקטרוניות, זיהוי ומתן פיתרון לכשלים טכניים בקונסטרוקציות מבנה קיימות ופיתוח חשיבה יצירתית בכדי לתת ללקוחותינו שרותי תיקון והתקנה של דלתות ושערים חשמליים באופן הכי מקצועי שניתן.

 לטכנאים שלנו יש את ידע נרחב בהתקנת שערים חשמליים, דלתות אוטומטיות, שערי כנף, שערי הזזה- נגרר, מחסום זרוע חשמלי, תריסים נגללים לבתים פרטיים ולתעשייה, דלתות מהירות, דלתות אש, דלתות מוסך מתרוממות, שערים קונזוליים, בולארדים, דלתות אוטומטיות לחנויות, שכפול שלטים לשערים חשמליים וכן עוד מגוון גדול של פתרונות בטיחות לבית, למשרד, למפעל או לכל מקום אחר בו אתם רוצים להרגיש בטוחים.

המוטו שלנו:  מקצועיות   & שרותיות & אמינות                                                                           

חברת אלרון שערים חשמליים שמה דגש רב על מתן שרות יעיל ומקצועי עבור כל הלקוחות, חברתינו מתחייבת להציע ללקוחות חלפים, שערים ומנועים איכותיים ממיטב הטכנולוגיה בענף, בנוסף החברה מספקת פתרונות מקצועיים ויעילים עבור כל תקלה אפשרית בשערים חשמליים.

 יחד עם בחירת המוצרים והתאמתם באופן מדויק לצרכי הלקוח, לחברה צוות טכנאים איכותי ומקצועי שמציע את שירותיו בכל ימות השבוע למעט שבת. במידת הצורך, החברה מעניקה שרותי חירום במחיר הוגן, כל זאת עם יחס אדיב, מענה זריז בכל מצב חרום ומענה מקצועי בכל שעות היום והערב.

מכשור חדשני ואביזרי בטיחות מעל הכל!

לחברת אלרון שערים חשמליים יתרונות רבים, אחד הקווים המנחים שלנו בחברה הינו מרכיב הבטיחות, הן עבור לקוחותינו והן עבור הטכנאים שלנו, בכל סוגי השרותים שאנו מספקים אנו מקפידים  שנציגי החברה יעבירו לכל לקוח חדש וקיים הדרכה יסודית לגבי  השימוש האידיאלי, הוראות תפעול נכונות ובטיחותיות, והוראות תחזוקה עבור כל החלקים הנעים של השער או של כל מוצר אחר שרכשתם מאיתנו.

כל המלצות הבטיחות המוצעים ללקוח, הינם פתרונות אפקטיביים ובעלי תו תקן ישראלי המסוגלים למנוע נזק לרכוש, לשער שלכם או  חלילה נזק גופני לבני משפחה, עוברי אורח או לעובדים שלכם.

למה לבחור באלרון שערים?

אמינות

אנו מקפידים על מתן שירות מעולה ללקוח, במחירים הוגנים ובשקיפות מלאה. כל שירותינו ניתנים לאחר הצעת מחיר כתובה המפרטת ללקוח את אופי התקלה, עלויות התיקון, הרכיבים הנדרשים להחלפה והיקף האחריות, לרבות לוח זמנים לביצוע ותנאי תשלום. אנו מחזיקים במוניטין המסתמך על חוויית השירות של לקוחותינו הרבים מרחבי הארץ, לחברה מעולה המספקת שירות באמינות ובסטנדרטים גבוהים במיוחד.

מקצועיות

באלרון שערים מועסקים טכנאים מוסמכים ומקצועיים בלבד, אשר זוכים להדרכות ולליווי, לשמירה על עדכנות מקצועית, ולהיכרות מעמיקה עם כל סוגי השערים, המנגנונים והמנועים החשמליים בארץ. טכנאי תיקון השערים החשמליים בחברה מתמחים באיתור מהיר של תקלות, במתן פתרונות איכות תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות המתקדמות, שימוש בחלפים ואביזרים איכותיים שיבטיחו לכם אחריות מלאה עבור כל תיקון או התקנה שנבצע.

שירותיות

אנו באלרון שערים חשמליים רואים בשירות ללקוח ערך עליון, לפיכך אנו שמים דגש רב בכדי להתאים לכל לקוח ולקוחה את השירות האופטימלי לצרכיו, הבאים לידי ביטוי בזמינות מלאה ברוב שעות היממה, הגעה מהירה במיוחד לתקלות במתכונת חירום, מעטפת שירותים ופתרונות יעילים בפריסה ארצית רחבה.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר