לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

שערים קונזולים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שערים קונזולים הם שערים חשמליים כבדים ויציבים עם מפתח רחב, אך שונים מהשערים החשמליים הרגילים. השער הקונזולי אינו מחליק על המסילה שלו בעזרת גלגלים, הוא "מרחף" באוויר על מעין גשר שעליו מותקנים גלגלי פלדה גדולים המעניקים לו יציבות ובעזרתם השער נגרר קדימה ואחורה.

שערים קונזוליים נותנים מענה למקומות שבהם הקרקע אינה סלולה, אינה מפולסת או משופעת והוא מהווה אמצעי בטוח למניעה של כניסת רכבים למבנים ציבוריים, ליישובים, למפעלים תעשייתיים, למוסדות וארגונים ממשלתיים וגם לבתי מגורים פרטיים.

מגוון פיתרונות לכל שער ולכל לקוח

בחברת אלרון שערים תוכלו למצוא את כל סוגי השערים בגדלים שונים, בעיצובים שונים ובהתאם לדרישות הייחודיות של כל לקוח. התקנת השער דורשת מיומנות וניסיון, אנו מתמחים בשרטוט, בייצור, בתיקון והתקנה של שערים קונזוליים מתוך הקפדה על כללי בטיחות מחמירים, שילוב מנועים המתאימים למשקל השער ולאופי העבודה, מערכות בטיחות מתקדמות וסטנדרטים גבוהים על פי התקן הישראלי.

מה זה שער קונזולי חשמלי?

שער קונזלי הוא שער חשמלי הנקרא גם שער מרחף או שער נגרר צף. אלו שערים שאינם מחוברים למסילה המקובעת אל הקרקע, הם אומנם נעים על מסילה, אך היא מקובעת לצדו של השער, ולכן הם מעניקים תחושה של ריחוף. אל השערים מחוברים מיסבים איכותיים  2 תחתונים ו- 2 עליונים. מיסבים אלו מקובעים אל המסילה הנמצאת בצד השער והם נושאים את השער בעת פתיחה או סגירה.

השערים הקונזוליים מרחפים באוויר ללא מסילה על הקרקע, הם יכולים להיפתח לכיוון תהום, לכיוון ואדי או לכל כיוונים אחרים שבהם אין אפשרות להתקין מסילה על גבי הקרקע.

יש סוגים שונים של שערים שער קונזולי מרחף, שער קונזולי קל, קורה מרחפת, ושער קונזולי נגרר כבד.

שער קונזולי כבד ושער קונזולי קל מהווים פתרון מושלם לכניסה של רכבים זרים למבני ציבור, לפארקי תעשייה, ליישובים, לבניני מגורים ועוד.

מה זה שער קורה קונזולית?

שער קורה זו גרסה עדינה יותר לשער הקונזולי. זהו שער חשמלי בעל קורה מרחפת. הקורה הקונזולית אומנם נראית כמרחפת באוויר, אך למעשה היא קורת ברזל אשר נעה קדימה ואחורה, בתחתית שלה מחוברת מסילה מיוחדת אשר מחזקת את המבנה של הקורה ובתוך המסילה קיימים סט של 4 גלגלי פלדה בעלי מיסבים איכותיים וחזקים. בעת הפתיחה הקורה זזה הצדה אל תוך הגשר ובעת הסגירה היא יוצאת מהגשר ובכך מצליחה למנוע כניסה של רכבים זרים אל המתחם – בדומה לשער מחסום זרוע חשמלי, אלה שהקורה נעה קדימה ואחורה. אלו שערים חזקים ומסיביים יותר ממחסומי זרוע שנפוצים בבניני דירות או בחניונים, והם מותקנים בעיקר במקומות שבהם קיים חשש לוונדליזם, שיפועי קרקע גדולים ובמקומות שבהם בעלי הנכס רוצים למנוע התפרצות של כלי רכב או גרימת נזק לרכוש.

הבחירה הנכונה – מנועים חשמליים אמינים!

כמו כל שער חשמלי גם השער הקונזולי עובד על מנוע חשמלי אשר קובע את הקצב והטיב של הפעלת השער. השער הקונזולי הוא בדרך כלל שער גדול ומסיבי, ולכן מנוע לשער קונזולי עובד לרוב על חשמל תלת פאזי.

לחברת אלרון שערים נסיון רב בתיקון והתקנת מנועים לשערים קונזוליים ולכן אנו מתקינים רק מנועים בעלי שם בינלאומי ובעלי תו תקן, מנועים איכותיים ובטיחותיים המאובזרים בכל אמצעי האבטחה והבקרה האלקטרוניים אשר מבטיחים שליטה מליאה על פעילות ובטיחות השער בפני הולכי רגל ובפני פגיעה ברכוש. ניתן גם להוסיף למנוע מערכת סוללות גיבוי אשר בעזרתה יהיה ניתן להמשיך להשתמש בשער גם במקרה של הפסקת חשמל.

התקנת שער קונזולי רק ע"י חברת שערים מקצועית

השער הקונזולי הטיפוסי הוא שער מסיבי וכבד במיוחד, הוא נע על גבי 2 מבנים בצורת האות חית אשר מחוברים ביחד ומעוגנים ברצפה ליציקת בטון.

גודל יציקת הבטון הינו בין הפרמטרים היותר חשובים בהתקנת שערים קונזוליים והם אשר יקבעו את פעילותו ותפעולו השוטף של השער למשך שנים רבות. אל המבנה התומך שמעוגן בבטון מחוברים ארבעה גלגלים, שניים בחלק העליון ושניים בחלק התחתון של השער המאפשרים לו לנוע בקלות בעת הפתיחה או הסגירה של השער.

בזכות הידע הרב שצברנו הקונסטרוקציה ההנדסית של השער מתוכננת תחילה על הנייר או על המחשב בעזרת שרטוט מפורט של כל הקורות והחיזוקים הנחוצים תוך כדי הערכה מדוייקת של משקל השער, והערכת העומסים הפועלים על השער ועל המנוע בכדי לספק ללקוחות שלנו שער קונזולי חזק ובמחיר תחרותי.

לסיכום, התקנה של שערים קונזוליים דורשת מקצועיות, יכולת תכנון גבוהה, התאמה לתנאי השטח ותכנון מקצועי של הגשר כך שיוכל לשאת את השער ולספק תפעול אידיאלי הן עבור השער והן עבור המנוע.

יתרונות ושימושים של שער קונזולי חשמלי

את השערים הקונזוליים אפשר להתקין כמעט בכל מקום, בעיקר במקומות שבהם אין אפשרות להתקין מסילה על הקרקע עבור שער נגרר חשמלי. מאחר והם אינם נעים על מסילה המותקנת על הקרקע אפשר להתקין אותם גם במקומות סבוכים כמו מקומות משופעים וסלעיים, מקומות עם קרקע לא יציבה, ובמקומות נוספים שבהם תנאי השטח אינם מאפשרים התקנת שערים חשמליים מסוגים אחרים.

אלו שערים מסיביים, חזקים ויציבים. הם עשויים מפלדה ומפרופילים גדולים של ברזל מגולוון והם נשמרים היטב ומתפקדים לארך זמן רב. יש להם ארבעה גלגלים מסיביים אשר מעניקים תמיכה חזקה ומאפשרים פעילות תקינה לאורך שנים.

שערים קונזוליים – אבטחה מקסימלית לעסקים למפעלים ולארגונים גדולים

ישנו מגווןזגדול של שערים אוטומטיים שמשרתים את המטרה, אך חשוב להתאים את השער הנכון למקום הדרוש, אם מבחינת הגודל הרצוי, הכובד, נוכחות מסילה או לא, שער הכולל דלת כניסה להולכי רגל וכן עוד מספר אלמנטים שיש לשקול בעת בחירת השער. עבור מפעלים שזקוקים לאבטחה גבוהה, בדרך כלל מציעים שערים קונזוליים, שערים מרחפים ללא מסילה, השערים הללו כבדים, מה שמונע מרכבים זרים או מהולך רגל לא רצוי לחדור למתחם שלכם.

מאחר והשער הקונזולי אינו דורש התקנת מסילה על גבי הקרקע, המעבר של הרכבים, במיוחד רכבים ומשאיות בעלות משקל כבד, קל ויציב יותר ומתבצע בצורה חלקה ללא ההאטה האופיינית למעבר רכבים על גבי מסילה או מגרימת בלאי למסילה בדומה לשער נגרר

.שער קונזולי מתאים למרכזים לוגיסטיים שבהם נכנסות משאיות עם עגלה, טרקטורים או כלי עבודה מסיביים ורחבים, וכמובן שנפוץ מאוד בכניסה למושבים ולמפעלים.

 

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר