לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

מקצועיים בתיקון, התקנה & כיוון תריסי גלילה חשמליים ומנועים

במדינת ישראל שטופת השמש ובעידן בו תאורה טבעית משתלבת במבנים כחלק מעקרונות הבניה הירוקה ובמטרה ליצור חללים שטופי אור שמש, נדרשים פתרונות משלימים בניהם פתרונות הצללה, לשליטה בכמויות האור והשמש החודרים לחלל, וכמענה אסתטי ועיצובי.

כל קבלן בניה או שיפוצים יודע כי תריסים חשמליים ותריס רפפה לבית הם בגדר סטנדרט שאין לוותר עליו. תריסים חשמליים מספקים שליטה נוחה ומהירה ומראה עיצובי יוקרתי ומרהיב.

קיימים מספר דגמים וסוגים של תריסים חשמליים לבית, פרופילים עיצוביים וגוונים רבים. המוצר הנפוץ בתחום התריסים החשמליים הוא תריס אלומיניום משוך, תריס אור ,אך ישנם גם תריסי רפפה שנקראים גם תריסים ונציאנים ותריס מוקצף המספק בידוד נוסף וחיסכון בהוצאות חימום או קירור הבית או המשרד.

תריסי גלילה מאלומיניום מספקים פתרונות הצללה יעילים, פרקטיים, קלי משקל ונוחים להתקנה ולתפעול, בנוסף מספקים גם אבטחה בסיסית עבור חלונות הבית, עבור המרפסת, בידוד נוסף כנגד האקלים ומאוד עמידים כנגד תנאי חוץ.

גלילה חשמלי לחניה פרטית שלב שטוח אטום

 

שליטה מליאה על כמות האור

תריסי גלילה מאלומיניום מתייחסים לאיכות התריס ולהרכב החומרים העיקר בו אולם בכל הנוגע לעיצוב ישנן אפשרויות רבות בבחירת צבע התריסים אך קיימים מספר דגמים בסיסיים לבחירה, כאשר המשתנה העיקרי בניהם הוא  גודל השלבים והחריצים בין השלבים המשפיעים השפעה ניכרת על כמויות האור החודר לחלל החדר והשליטה בו.

בהתאמה של תריסים חשמליים לבית מרבית הרוכשים מחפשים אחר פתרון שיאפשר תאורה טבעית מבוקרת בפיזור שווה, המאפשרת תחושת נינוחות והצללה מיטבית גם כאשר התריס במצב סגור.

 

מהו תריס אור?

תריסי אור הם תריסים חשמליים לבית וביסודם לרוב גם תריסי אלומיניום, המאפשרים כניסה של אור דרך חרכים גדולים במיוחד הנוצרים בין יחידות התריס השונות. כדאי לוודא כי ניתן גם להגיע לסגירה מלאה של התריס במקרה הצורך, בעיקר כאשר מדובר בבתים פרטיים צמודי קרקע או בתריסים המיועדים לסגור את החניה הביתית או את המרפסת.

תריסים חשמליים לחניה עובדים בשיטה דומה ואף בתחום זה ישנה העדפה ברורה להתקנת תריסי אלומיניום, מאחר וכמעט ואינם מצריכים תחזוקה שוטפת או טיפול תקופתי של קפיצים ומסילות התריס, ויחד עם זאת במקרה כזה לרוב מה שיוביל את הבחירה הוא איכות התקנת התריס, כוח המנוע הדרוש, אופן וכמות הסגירה והפתיחה והעמידות הכוללת של התריס בתנאי חוץ.

בהתקנת תריסים חשמליים לחניה פחות נכון להשקיע בחרכי אור ועיצובי הצללה מאחר ואלה אינם רלוונטיים לרכב החונה ומיועדים בעיקר ליצירת חוצץ ולמיגון.

התקנת מנוע תריס חשמלי – הכי אידיאלי לתריס שלכם

פרמטר חשוב ומוביל בבחירה של תריסים חשמליים לבית או לחניה הוא המנוע. חשוב לבחור במנוע בנפח מתאים לשימוש, מחברה מוכרת המספקת אחריות ושירותי התקנת ותיקון מנועים ותריסים.

חברת אלרון שערים חשמליים מביאה ניסיון, מקצועיות ומציעה דגמי תריסים חשמליים ושערים בהתאמה אישית ולכל מטרה. בחברה טכנאים מוסמכים, מנוסים ואדיבים המספקים את כל השירותים בנגיעה אחת ומלווים כל לקוח באמינות ותוך ראיית צרכיו, בבחירת הפתרון המותאם ביותר עבורו.

באלרון שערים חשמליים מספקים שירותי תיקונים ומספקים חלקי חילוף גם למוצרים שלא נרכשו בחברה, תוך שמירה על סטנדרטים של איכות השירות לכל לקוח ולקוח.

מתכננים להתחיל שיפוץ? מבקשים להכניס קצת אור הביתה? מומחי חברת אלרון ישמחו לייעץ, ללוות ולכוון אתכם משלב התכנון ועד להרמת המסך.

המקצוענים בשרותי תיקון תריסים חשמליים במחירים הוגנים

אנו מספקים שרות בכל אזור המרכז, בשפלה, בדרום, בשרון ….במחיר הוגן ועם אחריות מליאה עבור כל החלקים והעבודה המבוצעת.

השרותים שלנו ניתנים ע"י טכנאי תריסים עם נסיון רב המומחה בכל רכיבי התריס והמנוע כגון:

החלפת רצועת תריס, תיקון תריס חורק, כיוון עצירת תריס, תיקון תריס רועש, התקנת מעצור תריס, תיקון תריס גלילה ידני, תריסי גלילה לבית וגם לחניה,

אלרון שערים מספקת שרות בכל אזור גוש דן כולל בשפלה בשרון, בדרום כולל אשדוד ואשקלון.

במרכז אנו מסוגלים לספק שרות תוך מספר שעות מרגע פתיחת קריאת שרות עבור הערים הנ"ל: בתל אביב יפו, ברמת גן, בקרית אונו, בפתח תקווה, בגבעתיים, ובראשון לציון.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר