לבית שלך

חברת אלרון שערים מציעה שירותי תיקון, כיוון, תחזוקה והתקנת תריסי גלילה ומנועים חשמליים. טכנאי תיקון תריס גלילה מקצועי, מהיר, מחיר הוגן ואחריות מליאה  עבור כל תקלה ופתרונה, הן לדירה, למשרד, ולחנות.

שער חניה חשמלי

הבית שלנו הוא המקום היחיד בו אנחנו מרגישים הכי בנוח, נהנים מהזמן שלנו ומהנחת. לצערנו, ישנם קומץ של אנשים אשר מחפשים דרכים קלות לעשות כסף, מה שמצריך מאיתנו ליצור הגנה וביטחון מקסימאלי, עבור הרכוש ועבור הילדים שלנו.

במגורים בבית פרטי החששות לביטחון שלנו מתגברים, זאת מאחר שאנחנו מתגוררים בבית קרקע, אליו קל יותר לפרוץ. בית פרטי מחייב הגנה באמצעות התקנת שער חניה חשמלי, ומערכות אזעקה ואינטרקום בכדי ליצור אפקט התרעה יעיל וכמובן למנוע ממשיגי גבול להיכנס לתוך הבית או השטח שלנו ולגנוב לנו פריטים יקרים. שער חשמלי לחנייה פרטית כיום הינו מאוד פופולארי ותורם ללקוח תחושת ביטחון, פרטיות, ונוחות מהירה של כניסה ויציאה מהחניה.

IMG 20180809 WA0011
נגרר חשמלי

שער הזזה חשמלי

שער נגרר הוא שער המותקן על מסילה עליונה או תחתונה, בהתאם לתנאי השטח, שער שבזמן הפתיחה והסגירה הוא נגרר לאורך המסילה הצדה. מאחר והפעלת השער גוררת את השער רק לאורך המסילה ולא אל המתחם פנימה או החוצה, השער הנגרר נחשב לשער חסכוני במקום.

שערים נגררים מכונים גם שערי הזזה ואלו שערים הניתנים להפעלה ידנית או אוטומטית בעזרת מנוע המותאם במיוחד למשקל ולסוג השער שלכם- אלו שערים נוחים לשימוש אשר מופעלים על ידי שלט, כפתור הפעלה, בקר סלולרי, אינטרנטי או חיישן  בריצפה שמזהה כלי רכב המתקרבים לשער.

כיום שערים נגררים אוטומטיים נפוצים מאוד ומספקים תוספת אבטחה לבניין שלכם, משפרים את איכות החיים וחוסכים את הצורך ביציאה מהרכב כדי לפתוח את השער או לסגור אותו.

שער כנפיים חשמלי

שער כנפיים הוא אחד השערים המבוקשים ביותר בין בעלי בתים משותפים ובתים פרטיים. אלו שערים הדומים לדלת בבית בפעולתם, כאשר הם נפתחים הם נעים על ציר באמצעות מנועי בוכנה שמושכת אותם פנימה או החוצה, הם מאפשרים סגירה הרמטית של החניה או החצר ומספקים נוחות מושלמת. אין צורך לצאת מהרכב לפתוח או לסגור את השער, בלחיצה אחת השער נפתח, בלחיצה נוספת הוא נסגר וננעל מאחורי הרכב. התקנת שער כנפיים דורשת תכנון מקדים, ניסיון והתקנה נכונה מתוך שמירה על פעילות תקינה למשך שנים רבות. חברת אלרון שערים מתמחה בתיקון והתקנת שערי כנף לחניה, לבתי עסקים, למבני תעשייה, לבניינים משותפים ולבתים פרטיים.

כנפיים חשמלי
הרמה חשמלי

שער הרמה חשמלי

שער הרמה חשמלי הוא שער הרמה הנפתח כלפי מעלה. השער הוא מעין דלת גדולה העשויה כיחידה אחת אשר מתרוממת למעלה ויורדת למטה באמצעות מנגנון קפיצים משוכלל.

שערי הרמה חשמליים משמשים לצרכים רבים ומגוונים, החל משער מתרומם לחניה עבור בתים פרטיים, שער הרמה חשמלי לבניין, וכלה בשערי הרמה למחסנים, למוסכים ולמתחמי חניה נוספים.

לשערי ההרמה  יתרונות רבים, הם מאפשרים פרטיות מרבית והגנה מפני כניסה של  זרים, הם קלים לתפעול, הם מעניקים סגירה הרמטית, בידוד של החניה מעיני זרים, והם מתאימים גם למקומות בעלי פתח צר ונגישות מוגבלת.

חברת אלרון שערים אוטומטיים היא אחת מחברות השערים המובילות בארץ בהתקנה, בתיקון ובתחזוקה של שערים ומנועים חשמליים לשערים מתרוממים . החברה מספקת התקנת שערי הרמה מברזל ומאלומיניום במגוון עיצובים מתקדמים, ומאפשרת תכנון ועיצוב אישי.

תריס גלילה חשמלי לחניה

במדינת ישראל שטופת השמש ובעידן בו תאורה טבעית משתלבת במבנים כחלק מעקרונות הבניה הירוקה ובמטרה ליצור חללים שטופי אור שמש, נדרשים פתרונות משלימים בניהם פתרונות הצללה, לשליטה בכמויות האור והשמש החודרים לחלל, וכמענה אסתטי ועיצובי.

כל קבלן בניה או שיפוצים יודע כי תריסים חשמליים ותריס רפפה לבית הם בגדר סטנדרט שאין לוותר עליו. תריסים חשמליים מספקים שליטה נוחה ומהירה ומראה עיצובי יוקרתי ומרהיב.

קיימים מספר דגמים וסוגים של תריסים חשמליים לבית, פרופילים עיצוביים וגוונים רבים. המוצר הנפוץ בתחום התריסים החשמליים הוא תריס אלומיניום משוך, תריס אור ,אך ישנם גם תריסי רפפה שנקראים גם תריסים ונציאנים ותריס מוקצף המספק בידוד נוסף וחיסכון בהוצאות חימום או קירור הבית או המשרד.

גלילה חשמלי לחניה
רפפה – ונציאני 1

תריס רפפה – ונציאני

בבתים פרטיים, בדירות, במשרדים, במתחמי אירוח ובתעשיית המלונות, מעצבי הפנים מותירים חותם ויוצרים מרחבים וחללים מעוצבים בנגיעות של נינוחות לצד יוקרה, באמצעות תריסי רפפה אלגנטיים ששולטים ברמות האור.

תריס ונציאני בניגוד לתריס גלילה חשמלי אינו נארז לגליל במצב פתיחה, ולרוב מותקנים בצד החיצוני של החלון. אנשים אשר מחפשים אחר אלמנט עיצובי לחללים שטופי אור, לרוב יבחרו בוילון ונציאני חשמלי כפתרון הצללה אופטימלי.

תריסי רפפה / תריסים ונציאנים עשויים מאלומיניום – חומר גמיש, עמיד, בעל תכונות אל חלד, ומתאימים לשילוב בפתחי חלונות בכל סדרי הגודל ולכל הקונסטרוקציות.

אינטרקום

האינטרקום נמצא בשימוש כמעט בכל מקום, בבניינים משותפים, בשער כניסה לבית פרטי, בכניסה למשרדים, בבתי עסקים, במפעלי תעשייה ועוד. הטכנולוגיה של המערכות השתדרגה והשתכללה ואם בעבר התרגלנו לאינטרקום מופעל קול, כיום במחירים לא יקרים במיוחד יש אינטרקום משולב במצלמות אבטחה, אינטרקום עם קודן ובמקומות רבים מבצעים התקנת אינטרקום אינטרנטי חכם שמחובר לסמרטפון דרך wifi .

מערכת האינטרקום היא מערכת עדינה ולעתים עלולות לקרות בה תקלות שונות. תיקון האינטרקום יחזיר לכל מערכת את התפקוד ולבניין את השקט והביטחון.

רוזקום פנל מסך מהבית

תריסי גלילה חשמליים לבית

במדינת ישראל שטופת השמש ובעידן בו תאורה טבעית משתלבת במבנים כחלק מעקרונות הבניה הירוקה ובמטרה ליצור חללים שטופי אור שמש, נדרשים פתרונות משלימים בניהם פתרונות הצללה, לשליטה בכמויות האור והשמש החודרים לחלל, וכמענה אסתטי ועיצובי.

כל קבלן בניה או שיפוצים יודע כי תריסים חשמליים ותריס רפפה לבית הם בגדר סטנדרט שאין לוותר עליו. תריסים חשמליים מספקים שליטה נוחה ומהירה ומראה עיצובי יוקרתי ומרהיב.

קיימים מספר דגמים וסוגים של תריסים חשמליים לבית, פרופילים עיצוביים וגוונים רבים. המוצר הנפוץ בתחום התריסים החשמליים הוא תריס אלומיניום משוך, תריס אור ,אך ישנם גם תריסי רפפה שנקראים גם תריסים ונציאנים ותריס מוקצף המספק בידוד נוסף וחיסכון בהוצאות חימום או קירור הבית או המשרד.

תריסי גלילה מאלומיניום מספקים פתרונות הצללה יעילים, פרקטיים, קלי משקל ונוחים להתקנה ולתפעול, בנוסף מספקים גם אבטחה בסיסית עבור חלונות הבית, עבור המרפסת, בידוד נוסף כנגד האקלים ומאוד עמידים כנגד תנאי חוץ.

דלת מוסך מתרוממת – דלת פנלים

 

כיום, מספר רב של בתים פרטיים, מפעלים, ומוסכים  זיהו את היתרונות של דלתות פנלים מתרוממות על גבי מסילות, והזמינו מאיתנו התקנה של דלתות מוסך מתרוממות, המאופיינות בפעולה שקטה, בידוד נוסף למבנה, ובמראה אסטטי.

שער מוסך חשמלי נפתח כלפי מעלה ולא הצידה, מה שמהווה פתרון בטיחותי יעיל בפני פגיעה בהולכי רגל או ברכבים עוברים, אם לחנייה פרטית, חניון של בניין דירות, דלת מחסן, או מוסך. כתוספת לבטיחות הדלת רצוי מאוד להתקין עיניות אינפררד או סף רגיש בתחתית הדלת במטרה למנוע סגירת הדלת על עצמים שהושארו בטווח סגירתה או חלילה על עוברי אורח.

פנלים
HTB1IOxWXHr1gK0jSZR0q6zP8XXaK

שלטים

חברת אלרון שערים חשמליים מציעה מגוון של שלטים לשערים חשמליים באיכות הגבוהה ביותר, המיוצרים על ידי חברות מהימנות. ישנם שלטים בעלי קוד קבוע אך רוב השלטים החדשים בעלי קוד מתגלגל, מה שלא מאפשר שכפול חיצוני ואשר מונע ממשיגי גבול להעתיק את קוד השלט ולחדור לשטח הפרטי באמצעות שלט רחוק אחר.

באמצעות שלט לשער חשמלי הלקוח יכול ליהנות מכניסה ויציאה מהירה מאזור מגוריו ומבקרה מליאה על הנכנסים למתחם הבניין או לחנייתו הפרטית.

ישנה חשיבות רבה לרכישת שלטים לשערים חשמליים ממקור נאמן ואיכותי, מאחר שבשוק יש מספר רב של חיקויים זולים שעלולים לעבוד רק לפרק זמן קצר. אנו ממליצים לכם לרכוש שלטים מחברת שערים חשמליים ידועה בכדי שתוכלו להנות מביטחון מקסימלי.

חלקים ואביזרים

במשך יותר מ-15 שנים אלרון שערים חשמליים מספקת שירותי התקנה ותיקון של שערים ודלתות אוטומטיות בכל רחבי הארץ מהצפון ועד לדרום. בשוק בישראל ישנם מספר סוגים של שערים חשמליים, רובם בנויים  מאלומינום, ומברזל מגולוון ונעים על גבי צירים, מסילות, מיסבים וגלגלים..

כבר בתחילת שנות התשעים ניתן היה לראות שערים חשמליים המאבטחים מפעלים, יישובים, בסיסים צבאיים, מרכזי קניות, בתים פרטיים ועוד. עם השנים הטכנולוגיה של שערים הללו התפתחה והתחרות בשוק יצרני המנועים התגברה וגרמה להוזלת עלויות אשר גרמה לשערים אוטומטיים להיות לא רק מותרות לחברות ותאגידים גדולים.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר