לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

שער חניה חשמלי מתרומם- הפיתרון הכי בטיחותי!

כיום, מספר רב של בתים פרטיים, מפעלים, ומוסכים  זיהו את היתרונות של דלתות פנלים מתרוממות על גבי מסילות, והזמינו מאיתנו התקנה של דלתות מוסך מתרוממות, המאופיינות בפעולה שקטה, בידוד נוסף למבנה, ובמראה אסטטי.

שער מוסך חשמלי נפתח כלפי מעלה ולא הצידה, מה שמהווה פתרון בטיחותי יעיל בפני פגיעה בהולכי רגל או ברכבים עוברים, אם לחנייה פרטית, חניון של בניין דירות, דלת מחסן, או מוסך. כתוספת לבטיחות הדלת רצוי מאוד להתקין עיניות אינפררד או סף רגיש בתחתית הדלת במטרה למנוע סגירת הדלת על עצמים שהושארו בטווח סגירתה או חלילה על עוברי אורח.

 

מהן דלתות מתרוממות / דלתות פנלים ?

דלתות מתרוממות [ דלת פנלים מתרוממת מעלה ] הינן המצאה אמריקאית והן נפוצות מאוד ברוב רחבי ארצות הברית ואירופה, הן מהוות אופציה יעילה, שקטה, חזקה ושחוסכת בעלויות של חשמל מאחר ודלתות פנלים הן בעלות דרגת הבידוד הגבוהה ביותר בין כל סוגי השערים החשמליים.

ניתן גם להתקין דלת פנלים ללא מנוע וניתן לתפעל אותם בקלות בהרמה ביד, או בעזרת מנגנון פתיחה ידני שעובד בעזרת שרשרת הרמה.דלת פנלים חשמלית מתרוממת מעניקה אבטחה נוספת לעסק, למחסן או לבית שלכם,  ויחד עם זאת נוחה לתפעול ומותאמת בהזמנה אישית לגודל המפתח הרצוי שברשותכם.

 

שירותי חירום מקצועיים עבור תיקון של שער מוסך

חברת אלרון שערים חשמליים היא חברה מקצועית המתמחה בתיקון והתקנת שערים חשמליים עבור חניונים, בתים פרטיים, מפעלים, בתים משותפים ובתי עסק. שערים מתרוממים אוטומטיים עבור מוסכים ובתים פרטיים הפכו להיות מאוד פופולאריים בשנים האחרונות. חברת אלרון מציעה שרותי טכנאי חירום  ברוב שעות היממה ובמחיר הוגן, וכמובן שגם שרותי התקנה של שערים ומנועים עבור כל ענף השערים החשמליים הקיימים בארץ.

הצוות של החברה מקצועי ובעל נסיון רב בייצור שערים, בהתקנת אביזרי בטיחות, ובתיקון של כל סוגי החברות הקיימות בארץ, באיכות הגבוהה ביותר ועם אחריות מורחבת עבור כל חלק, מנוע או שער שתרכשו מאיתנו.

 

שירותי תיקון למנוע דלת מתרוממת בכל חלקי הארץ

אנו באלרון שערים חשמליים מספקים שירותי תיקונים והתקנות לכל סוגי השערים האוטומטיים וכולל; שער כנף, שער הזזה – נגרר, תריס גלילה, דלתות פנלים, שער קונזולי מרחף, מחסום זרוע חשמלי לחניונים, לבניינים, למחסנים ולבתים פרטיים.

אנו משרתים את כל אזורי הארץ – בצפון, במרכז, ובדרום כך שלא משנה באיזו עיר אתם נמצאים, תמיד יש לנו טכנאי שערים זמין ובקרבת מקום.

בערים הנל אנו מספקים שירותי תיקון של דלת פנלים וזמינים לספק שירות תוך שעה עד שעתיים מרגע פתיחת הקריאה: בתל אביב – יפו, ברמת גן, בהרצליה – פיתוח, בראשון לציון, באשדוד, באשקלון, בבאר שבע, בפתח תקווה, בכפר סבא, ברעננה, בקרית אונו, בירושלים, בנס ציונה, ביבנה בקיסריה, ברמלה, בחולון, בבת ים, בשרון, ברחובות ועד חדרה ונתניה. ואפילו יש לנו לקוחות  בטבריה ובקרית שמונה שבגליל העליון.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר