לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

תיקון והתקנת שער נגרר לבית פרטי ולעסקים

שער נגרר הוא שער המותקן על מסילה עליונה או תחתונה, בהתאם לתנאי השטח, שער שבזמן הפתיחה והסגירה הוא נגרר לאורך המסילה הצדה. מאחר והפעלת השער גוררת את השער רק לאורך המסילה ולא אל המתחם פנימה או החוצה, השער הנגרר נחשב לשער חסכוני במקום.

שערים נגררים מכונים גם שערי הזזה ואלו שערים הניתנים להפעלה ידנית או אוטומטית בעזרת מנוע המותאם במיוחד למשקל ולסוג השער שלכם- אלו שערים נוחים לשימוש אשר מופעלים על ידי שלט, כפתור הפעלה, בקר סלולרי, אינטרנטי או חיישן  בריצפה שמזהה כלי רכב המתקרבים לשער.

כיום שערים נגררים אוטומטיים נפוצים מאוד ומספקים תוספת אבטחה לבניין שלכם, משפרים את איכות החיים וחוסכים את הצורך ביציאה מהרכב כדי לפתוח את השער או לסגור אותו.

 

התקנה בסטנדרטים גבוהים מבטיחים פעילות תקינה לשנים רבות!

שערים  נגררים המותקנים בחברת אלרון שערים מייצגים את הקדמה העצומה שחלה בתחום פתרונות האבטחה בכלל ובתחום התקנת השערים בפרט. אם בעבר השערים היו נותנים מענה פונקציונלי בלבד,

כיום בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, הידע שהצטבר ברשותינו, העבודה המקצועית והחומרים האיכותיים, נוכל להציב בכל מתחם שער חניה חשמלי בטיחותי, קל ונוח לתפעול, אסתטי ובסטנדרטים קונסטרוקטיביים גבוהים של איכות הבנייה אשר יבטיח לכם תפעול אמין וללא תקלות לאורך שנים רבות.

אין לכם עדיין שער נגרר, צרו אתנו קשר עוד היום! צברנו ניסיון רב בהתקנת שערים במתחמים שונים כמו התקנת שער נגרר למושבים ולמפעלים ומרכזים לוגיסטיים וכמובן שגם בתקנת שער נגרר לחניה פרטית במגוון רחב של מידות, צבעים ודגמים.

 

עצות וטיפים מהמומחים בשערים נגררים:

לפני שמתקינים את השער חשוב לפלס את הקרקע. השער הנגרר הוא שער הנע על גבי מסילה. כדי שהשער יצליח לנוע בהצלחה ללא עצירות ותקלות על המסילה יש להתקין את המסילה כאשר המשטח מפולס לחלוטין. אם לא תקפידו על משטח מפולס, הפעלת השער עלולה לשחוק את המנוע ולגרום לתקלות רבות גם עבור המנוע וגם עבור הפס שיניים אשר בעזרתו המנוע דוחף את השער קדימה ואחורה.

על המסילה להיות חזקה מספיק כדי שלא תזוז ממקומה או תשקע, וכדי למנוע חיכוך עודף בין המנוע לבין השער. בכדי למנוע "תזוזות" או בלאי מהיר אנו באלרון שערים מתקינים מסילות העשויות בבסיסן מפרופילים מפלדה ודואגים לוודא ביסוס ועיגון המסילה בצורה מאסיבית ביותר בכדי למנוע שקיעה ולהביא ליציבות המסילה ולתפעול השער בצורה האופטימלית לשנים רבות.

הגלגלים מהווים את נקודת המגע בין השער החשמלי למסילה. כדי לאפשר לשער לנוע בקלות חשוב להקפיד על גלגלים ממוסבים בעלי קוטר שאינו נופל ממאה מילימטר.

בשער חשמלי נגרר יש לאפשר פתיחת השער באופן ידני כדי שבמקרים של הפסקת חשמל או בכל מקרה שבו אין אפשרות לפתוח את השער באמצעות השלט או החיישן, תוכלו לפתוח ולסגור אותו. כאשר אתם מתקינים שער ומנוע חדשים, יש לוודא שאתם מקבלים את המפתח לפתיחת השער במקרה חירום והסברים מפורטים איך לעשות זאת בצורה בטיחותית.

בשערים חשמליים חשוב להתאים את המנוע לצרכים האינדיבידואליים כמו משקל השער, המיקום, תדירות השימוש ועוד. לא מומלץ לבחור מנוע חשמלי בעל כוח רב יותר ממה שאתם זקוקים, את עוצמת המנוע החשמלי יש להתאים לצרכים ולא מעבר להם בכדי למנוע תאונות קשות. המנועים היותר פופולריים ואיכותיים בתחום השערים הנגררים הינם מנועים איטלקיים שהוכיחו את פעילותם היעילה בשוק הישראלי והאירופאי.

הדרך המקצועית ביותר להתקנת שערים נגררים היא להתחשב בתנאים הסביבתיים, לקחת מידות מדויקות, להתאים את המנוע האידיאלי לשער, לשמוע את דרישות הלקוח ולהקפיד על הבטיחות תוך כדי שימוש בחיישני בטיחות הקיימים בענף. אנו באלרון שערים אוטומטיים מקפידים לשלב בין עבודה מקצועית, חומרים איכותיים וטכנולוגיה חכמה.

 

 תחזוקה נכונה של השער תצמצם נזקים ותקטין את ההוצאה הכספית

כאשר אתם מבחינים בפעילות לא תקינה של השער כמו תגובה לא שגרתית של המנוע או חדירת מים אל הכרטיס האלקטרוני או אל העיניות-החיישנים, יש להזמין מיד שרות טכנאי לשער נגרר. טיפול מהיר בתקלה יצמצם נזקים מצטברים, פגיעה ברכוש, ויקטין את עלות התיקון וההוצאות לטווח הקצר והארוך.

את סוגי התקלות יש לחלק לשני סוגים, תקלות פשוטות שאותן תוכלו במקרים רבים לפתור לבד או תקלות המחייבות הזמנה של טכנאי מומחה בתחום.

  • אם אתם לא מצליחים לפתוח את השער, בדקו האם יש בטריות בשלט. נסו להחליף בטרייה ולבדוק אם השלט עובד.
  • אם הבטריות עובדות והשער לא נפתח נסו לבדוק האם יש גורם התוקע את השער על המסילה. זו יכול להיות אבן, חול רב שכיסה את המסילה וחדר למיסבים של הגלגל, שקית ניילון שנתקעה בגלגל, אם לא הצלחתם לשחרר את החפץ התקוע, הזמינו מיד שירות טכנאי לשער נגרר.
  • אם פתיחת השער מתבצעת באופן לא חלק, שמנו את הצירים של הגלגלים בשמן ייעודי. אם התקלה מורכבת ואין בידיכם ידע טכני בסיסי אל תתעסקו איתה לבד, הזמינו מיד את צוות הטכנאים של אלרון שערים.

תקלות הדורשות מומחיות בתיקון מסילות ומנוע לשער נגרר חשמלי הן תקלות המתרחשות במערכת החשמל, במנוע, בלוח הפיקוד של המנוע, בכרטיס הפיקוד של השער, בחיישנים, במבנה השער, במסילה ובמערכת הגלגלים.

 

למה כדי להעסיק רק חברה מקצועית בענף השערים החשמליים?

כל טכנאי השירות באלרון שערים עברו הכשרה יסודית בפתרון תקלות בשערים הנגררים. אנו נדע לאבחן נכון את סוג התקלה ולתת פתרון לכל הכשלים העלולים להתרחש. כל סוגי השערים נושאים תו תקן ואנו שמים דגש על מתן שירות יעיל ומקצועי מתוך הקפדה על מרכיב הבטיחות.

התקנתם שערים באלרון שערים, אנו מחויבים להתקנה מקצועית, ולאחריות של שנתיים הן עבור השער והמנוע, למתן שירות מקצועי, למתן הוראות תפעול והוראות תחזוקה לכל אחד מהשערים שרכשתם אצלנו.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר