לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

אלרון שערים- מומחים בתיקון  ובהתקנת שער הרמה חשמלי

 

חברת אלרון שערים מספקת שירותי תיקון והתקנה של דלתות ושערים מתרוממים חשמליים לחניה עבור המגזר הפרטי והעסקי, לכל סוגי המבנים והמתחמים. השערים של אלרון שערים מסופקים עם מנועים אמינים, אחריות מורחבת ובמחיר תחרותי. באלרון שערים מועסקים טכנאים מומחים ומנוסים, המספקים שירותי התקנה, תחזוקה ותיקונים תוך מתן שירות מקצועי ללא רבב באדיבות וביעילות.

 

הפיתרון האולטימיטיבי למיגון החנייה – שער הרמה חשמלי

שער הרמה חשמלי הוא שער הרמה הנפתח כלפי מעלה. השער הוא מעין דלת גדולה העשויה כיחידה אחת אשר מתרוממת למעלה ויורדת למטה באמצעות מנגנון קפיצים משוכלל.

שערי הרמה חשמליים משמשים לצרכים רבים ומגוונים, החל משער מתרומם לחניה עבור בתים פרטיים, שער הרמה חשמלי לבניין, וכלה בשערי הרמה למחסנים, למוסכים ולמתחמי חניה נוספים.

לשערי ההרמה  יתרונות רבים, הם מאפשרים פרטיות מרבית והגנה מפני כניסה של  זרים, הם קלים לתפעול, הם מעניקים סגירה הרמטית, בידוד של החניה מעיני זרים, והם מתאימים גם למקומות בעלי פתח צר ונגישות מוגבלת.

חברת אלרון שערים אוטומטיים היא אחת מחברות השערים המובילות בארץ בהתקנה, בתיקון ובתחזוקה של שערים ומנועים חשמליים לשערים מתרוממים . החברה מספקת התקנת שערי הרמה מברזל ומאלומיניום במגוון עיצובים מתקדמים, ומאפשרת תכנון ועיצוב אישי.

 

למה לבחור בנו לשירותי תיקון של שער הרמה חשמלי?

תיקון תקלות בשערים חשמליים בכלל ובשערי הרמה חשמליים בפרט, דורשות את שירותיו של טכנאי שער חשמלי מקצוען ומיומן. תיקון שנעשה על ידי  הנדימן או בעל מקצוע לא מיומן עלולות להוביל לכשל בטיחותי גם עבור המנוע וגם עבור המשתמשים ולכן רצוי מאוד להזמין חברת שערים מקצועית אשר מתמחה בכל מרכיבי השער והמנוע.

תקלות מורכבות הדורשות התערבות של טכנאי שערים מוסמך הן תקלות בפיקוד של המנוע או במנוע עצמו, מנגנון קפיצים בלוי, קפיצים שבורים, תקלות בכרטיס האלקטרוני, תושבת מסילת מנוע או שרשרת שבורה או תקלה בעין האלקטרונית האחראית על זיהוי הרכבים ועוברי אורח.

צוות העובדים של אלרון שערים מציג  ניסיון רב בהתקנה ובטיפול בתקלות מכניות ואלקטרוניות, לכל  שירותי התיקון הנדרשים לשערים חשמליים.

 

תקלות נפוצות בשער הרמה חשמלי:

  • לפני בדיקה וניסיון לזיהוי של מקור התקלה, יש לנתק את המנוע מהדלת ולבדוק את פעולת השער ללא המנוע בצורה ידנית ולנקוט בזהירות רבה בעת הבדיקה בכדי למנוע נזק לרכוש או חלילה פגיעה או פציעה.
  • אם השער החשמלי לא נפתח נסו תחילה להחליף את הבטרייה לשלט ולבדוק אם כעת השער נפתח.
  • אם פתיחת השער נעשית באמצעות הפעלה של אפליקציה בטלפון החכם, בדקו שהאפליקציה עובדת, בדקו שהבקר הסלולרי מחובר לחשמל, ושהחיבור האינטרנטי תקין ועובד.
  • תקלות בלוח הפיקוד האלקטרוני יכולות להיגרם כתוצאה מקצרים חשמליים בחיווטים, תקלה בשנאי מתח חשמלי, ומרכיבים אלקטרוניים לקויים.
  • מחיר לתקלות הנובעות מבעיות מכניות יהיה לרוב זול יותר מאשר תיקון תקלה הדורשת החלפה של כרטיס אלקטרוני למנועים של שערי הרמה. לפני הצעה של החלפת לוח פיקוד, יש להביא בחשבון את לגיל המנוע בכדאי לבדוק כדאיות כלכלית של בין התקנת מנוע חדש או החלפת לוח פיקוד למנוע ישן.

 

מוניטין שהולך לפנינו!

צוות טכנאי השירות שלנו עוברים הכשרה ארוכה של מספר חודשים לפני שהם נשלחים לשטח, מה שמכשיר אותם בזיהוי ובמתן פיתרון איכותי עבור כל תקלה בשער ההרמה ובמנוע הספציפי שלכם.

טכנאי מקצועי מבית אלרון שערים ידע לזהות במהירות את התקלה ולתקן אותה בצורה מקצועית ובמחיר הוגן. הצוות המיומן ידע להחזיר לחיים גם מנועים ישנים, לתקן או להחליף את מנגנון הקפיצים הבלוי, להחליף קפיצים שנשברו ועוד. המוניטין שצברנו בקרב לקוחותינו ובאינטרנט ( בגוגל, בפייסבוק ) מצביע עלינו כחברה אמינה ומומלצת לתיקון של תקלות במנועים ובשערים מתרוממים חשמליים.

 

טיפול מונע ומאריך חיים

תיקון מנוע לשער חניה  מתרומם חשמלי – באלרון שערים מכירים היטב את כל החלקים הנעים של השער, בשל כך אנו מסוגלים להציע פתרונות איכותיים ולאפשר תנועה חלקה של השער החשמלי תוך כדי שילוב של תחזוקה יעילה, ועמידות ארוכה בפני בלאי ושחיקה.

הבלאי והשימוש שוחקים את המנוע של השער החשמלי. לעתים אפשר יהיה לתקן את החלקים ולעתים יהיה צורך להחליף את המנוע במנוע חדש.

עלות התיקון של המנוע משתנה בהתאם לסוג המנוע ולמידת החומרה של התקלה. בכל מקרה שבו אפשר יהיה לתקן את המנוע נדע לתקן את המנוע במומחיות ולהשיב לו את כושר התפקוד, במקרים שבהם יהיה צורך להתקין מנוע חדש, נדע לבחור ולהמליץ לכם על מנוע מתוך התאמה לביצועים של המנוע ובהתאם למשקל השער שלכם.

 

אמדן מחיר מנוע לשער הרמה חשמלי

מחיר הספקה והתקנת מנוע איכותי ( איטלקי – אמריקאי ) לשער הרמה חשמלי לבית פרטי נע בין 3000 שקלים ועד ל- 1800 שקלים.

מחיר הספקה והתקנת מנוע לשער הרמה מסחרי לתעשייה או לבניינים בעלי פתיחות מרובות נע בין  3500- 7000 ש"ח.

אנו נדע לבחור את המנוע המתאים בהתאם למספר גורמים חשובים כמו משקל השער, סוג השער ומספר השימושים היומיומיים. בנוסף אנו ממליצים לכל לקוח להתקין אביזרים נוספים לבטיחות השימוש בשער כגון: עיניות אינפרה אדומות, סטופרים מכניים ועוד. כל הפרמטרים נלקחים בחשבון על ידי צוות המתקינים של אלרון שערים ומסייעים להם להתאים לכל שער את המנוע הנכון.

 

נסיון רב ומקצועיות

צוות הטכנאים של אלרון שערים יודע להתקין את המנוע במקום מקורה, בתנאים בטוחים ותוך הגנה מפני בעיות רטיבות או לחות ללא סיכון של המשתמשים.

אנו מתקינים מנועים בעלי תו תקן בלבד ומספקים אחריות מלאה. תו התקן מעיד על האיכות של המנוע, דרישותיו לתו התקן הישראלי, ועל ההתאמה שלו לאקלים הישראלי.

התקנה, תחזוקה וטיפול בתקלות בשער הרמה חשמלי דורש ניסיון, ידע ומקצועיות. כל הטכנאים באלרון שערים עברו הכשרה יסודית בפתרון בעיות אלקטרוניות וחשמליות, בזיהוי כשלים טכניים ובהתקנה מקצועית של כל סוגי המנועים והשערים החשמליים.

תיקון שערים חשמליים 24 שעות באזור מגורכים:

באזור מרכז הארץ: בתל אביב –יפו, בראשון לציון, בפתח תקווה, בגבעתיים, בהרצליה, ברמת גן, בקרית אונו, בבית שמש, בירושלים ועוד.

באזור השרון: תל מונד, רעננה, טייבה, אבן יהודה, בכפר סבא, בהוד השרון, ברמת השרון, בהרצליה פיתוח, בנתניה ועוד.

באזור הדרום: באשדוד, באשקלון, בקרית גת,

באזור השפלה: ברחובות, בנס ציונה,

 

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר