לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

שערי כנפיים חשמליים לחניה – הנוחות בלחיצת כפתור של שלט

שער כנפיים הוא אחד השערים המבוקשים ביותר בין בעלי בתים משותפים ובתים פרטיים. אלו שערים הדומים לדלת בבית בפעולתם, כאשר הם נפתחים הם נעים על ציר באמצעות מנועי בוכנה שמושכת אותם פנימה או החוצה, הם מאפשרים סגירה הרמטית של החניה או החצר ומספקים נוחות מושלמת. אין צורך לצאת מהרכב לפתוח או לסגור את השער, בלחיצה אחת השער נפתח, בלחיצה נוספת הוא נסגר וננעל מאחורי הרכב.

התקנת שער כנפיים דורשת תכנון מקדים, ניסיון והתקנה נכונה מתוך שמירה על פעילות תקינה למשך שנים רבות. חברת אלרון שערים מתמחה בתיקון והתקנת שערי כנף לחניה, לבתי עסקים, למבני תעשייה, לבניינים משותפים ולבתים פרטיים.

 

התקנה מקצועית – תוצאות בטוחות

לנו בחברת אלרון שערים יש את הידע והניסיון הנדרש בהתקנת השער ובהרכבת המנוע החשמלי האידיאלי לשער שלכם. החשיבות של המומחיות בהתקנת שערים חשמליים מסוג כנפיים היא קריטית. שער כנפיים מכיל אלמנטים רבים כמו מסגרות, תושבות, צירים, מנוע חשמלי, בוכנות לשער כנף ועוד.

הוא אמור להיפתח באופן רציף וללא תקלות, אך מנגד גם להיות מספיק בטיחותי ולהיעצר על ידי התנגדות כף היד. צוות המומחים באלרון שערים ידע להתקין את השער במקצועיות ולהבטיח שלא יהיו תקלות ובעיות בטיחות בהפעלת השער.

 

שער כנפיים – באלרון שערים המקצועיות והבטיחות מעל הכול

שערי הכנף נועדו להגן על הבית, על רכוש ועל המשפחה. התקנה נכונה של שער כנפיים מצמצמת את התקלות המכניות, החשמליות והבטיחותיות של השער לכמעט אפס תקלות למשך תקופה ארוכה. אם מנועי השערים הותקנו בזוויות הנכונות, תנועת השער בפתיחה ובסגירה תהיה חלקה ורציפה, אם מנועי השערים הותקנו בזוויות שגויות, שער הכנפיים ייפתח וייסגר בקרטועים.

אנו באלרון שערים נדע לבצע כיווני כוח למנועים, כיוון מכאני למצמדים מתוך הקפדה על צירי השער, על בוכנות המנוע ועל פעולה שקטה, תקינה ובטיחותית של השער.

 

סטנדרטים גבוהים בתיקון והתקנת שערי כנף

חברת אלרון שערים אוטומטיים הינה אחת החברות המוכרות בארץ, הן בעבור הסטנדרטים, המוניטין, ובזכות העיצוב הייחודי של שערי כנפיים חשמליים שיוצרו אצלנו בעבודת יד, ולפי דרישות הלקוח ואשר עומדים בתו התקן הישראלי.

מלבד ייצור שערים, החברה מתמחה גם בתיקון שערים וכן בתיקון מנועים לשערים ולדלתות אטומטיות לשוק הפרטי והמסחרי. אלרון ידועה כחברה אמינה אשר בנתה מוניטין חיובי בקרב לקוחותינו, ולכן אנו מתחייבים לספק מוצרים וחלקים איכותיים ברמה אחת מעל כולם, כל מוצר עומד בתקן המחמיר ביותר וכן בדרישות גבוהות, מה שמבטיח בטיחות ופעילות שוטפת של השער במשך שנים רבות. כאמור, חברת אלרון מספקת שירותים לכל חלקי הארץ- דרום מרכז וצפון, בנוסף לשירותי חירום 24 שעות במחיר הוגן.

 

המנוע הנכון לשער הנכון

יש סוגים שונים של מנוע לשער חשמלי כנף והתאמה נכונה של המנוע היא קריטית לאורך חיי השער. הבחירה במנוע המתאים נעשית בהתאם למשקל השער ולכמות הפעמים שעליו להיפתח ולהיסגר ביום. מנוע מכאני, למשל, מתאים לשער במשקל קל עם כמות קטנה, יחסית, של פתיחות וסגירות ואילו מנוע הידראולי מתאים לשערים בעלי משקל כבד הנדרשים לעבודה אינטנסיבית ומאומצת של פתיחות וסגירות רבות. בחירה לא נכונה של מנוע מתאים תאפשר לשער לעבוד תקופה קצרה ורבים הסיכויים כי לאחר תום תקופת האחריות יתרחשו תקלות רבות.

שערי הכנף מעוצבים בצורה אסתטית ובהזמנה אישית, ומשתלבים עם המראה העיצובי של הבית. אנו מציעים שערי כנף במגוון סגנונות, שערים מברזל בעיצוב מודרני, שערים הנראים כמו דלת כפרית, שערים הבנויים ממוטות מתכת עם רווחים ביניהם, שערים המשלבים זכוכית ועץ, שערי אלומיניום בצבעים שונים ועוד מגוון עיצובים ההופכים כל שער לשער מושלם, גם מהבחינה הארכיטקטורית של הנכס.

 

תיקון שער כנף רק ע"י טכנאי שערים מקצועיים

באלרון שערים, מחיר שערי הכנף ומחירי מנוע שער חשמלי לבניין אטרקטיביים והוגנים. כאשר אתם עורכים השוואת מחירים למנוע לשער חשמלי יש לקחת בחשבון שמחירי המנועים משתנים משער לשער ונקבעים על פי העוצמה החשמלית הנדרשת. אנו באלרון שערים מציעים שערים איכותיים במחירים נוחים מתוך שאיפה שלקוחותינו יוכלו להשתמש בשערים בקלות, ללא תקלות וללא עלויות כספיות מיותרות.

לסיכום, אנו מציעים מגוון גדול של שערי כנף, בגדלים שונים, בעיצובים מגוונים ובמשקלים שונים. ההתקנה המקצועית, איכות המנועים, הקפדה על כל תנאי הבטיחות, הליווי הצמוד הניתן לכל רוכש על ידי צוות הטכנאים המקצועי שלנו והאחריות הציבו את אלרון שערים כחברה המובילה בתחום שערי כנף ובתחום השערים והדלתות האוטומטיות לבתים פרטיים, לבניינים, ולמוסדות ציבוריים ועסקיים בארץ.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר