לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

דלתות אוטומטיות לחנויות – אסטטיקה וחיסכון באנרגיה

 

כיום עם הקדמה הטכנולוגית, ניתן ליצור מערכות פתיחה וסגירה אוטומטיות כמעט עבור כל אלמנט מכני שהיה פועל על צירים או גלגלים ואשר היה נפתח ונסגר בצורה ידנית, כשמדובר בדלתות כניסה לחנויות ניתן אף להוסיף נגיעה אישית ואופנתית במיוחד ולהזמין דלתות כניסה בהתאמה אישית לגודל הפתח וכמובן שניתן לבחור את צבע הדלת מתוך מגוון עצום של צבעים. דלת הזזה חשמלית  הינה בד"כ דלת שתלויה על מסילות, ונפתחת בעזרת מנוע אשר מקבל פקודה באמצעות חיישנים או באמצעות שלט או מפסק שליטה.

 

דלת חשמלית- הפיתרון האידיאלי לעסק שלכם

דלתות הזזה אוטומטיות בחנויות בנויות מזכוכית שקופה עם פרופיל אלומיניום  המהווה את המסגרת והשלד של הדלת, היא יוצרת מראה אסתטי ומאוד נעים וכמובן מעניקה לכל הבאים תחושה מזמינה להיכנס לעסק שלכם, היא מותקנת על גבי מסילה עליונה ובתוך המסילה נמצא גם המנוע והלוח פיקוד האלקטרוני אשר שולטים באופן פעילות הדלת עבור הצרכים של העסק שלכם.

בדרך כלל ניתן לראות שימוש רב בדלתות אוטומטיות בכניסה לקניונים, למוסדות ציבוריים, בתחנות דלק, בכניסה לבנייני משרדים, ולחנויות גדולות במתחמי קניות ועוד.. הדלת מחוברת למנוע ורצועות אשר פותחים וסוגרים אותה באופן אוטומטי עם התקרבותכם אליה. בנוסף, הדלת מהווה יתרון משמעותי הן בנוחות עבור לקוחות  שיוצאים עם שקיות, עגלות, וילדים, והן בחיסכון הוצאות מיזוג וחימום של החנות.

 

כניסה נוחה לבעלי מוגבלויות

בנוסף לכל אלה, פרט מאוד חשוב הוא שדלתות אוטומטיות מעניקות יתרון עצום לבעלי מוגבלויות. עצם העובדה שהדלת נפתחת באמצעות חיישן ולא מצריכה עזרה של אדם אחר, יוצרת מקום נגיש באופן מושלם עבור אנשים עם כיסא גלגלים או אנשים שנעזרים בחפצים שונים בכדי ללכת.

חברת אלרון שערים חשמליים מציעה התקנה של דלתות אוטומטיות וכמובן התקנת מנועים ותיקון מנועים חשמליים לכל סוגי הדלתות החשמליות. לחברה טכנאים מורשים מומחים בהתקנת שערים ודלתות וכן בתיקונם. החברה מספקת שירותים בצפון, במרכז ובדרום בנוסף לשירותי חירום ברוב שעות היממה ובמחיר הוגן.

 

שרותי תיקון והתקנה של כל סוגי הדלתות לחנויות ולמוסדות

חברת אלרון שערים חשמליים מציעה מגוון גדול של דלתות אוטומטיות ושרותי תיקונים מהירים, בניהם תיקון דלתות ומנועים של דלתות זכוכית עם פתיחה אוטומטית, דלתות ציר, דלתות בית ודלתות קרוסלה. כיום מרכזי קניות, כניסה לבנייני משרדים וכן כל מקום אחר שמכבד את עצמו, מציב דלתות זכוכית אוטומטית או דלתות קרוסלה לגישה נוחה ומהירה עבור עוברי האורח.

ניתן לשים לב כי דלתות קרוסלה מוצבות גם במקומות בהם מספר רב של אנשים צריכים להיכנס כמו רכבת, אך חשוב לשמור על הסדר ולמנוע כניסה של המון בבת אחת. דלתות קרוסלה מאפשרות כניסה של אדם אחד בכל עת בכדי לשמור על הסדר הטוב.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר