לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

שירותים לתיקון והתקנה של מחסומי זרוע

מחסומי זרוע הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף המודרני. אנחנו רואים אותם בכל מקום, מחסום זרוע בבניין משותף, מחסום זרוע לחניה, בחניונים פרטיים, בדרכים פרטיות, במבואות מסחריים, באזורי תעשייה, בכניסה לשדות תעופה, לפני פסי רכבת ועוד. בכל מקום שהם נמצאים יש להם תפקיד חיוני, הם מסמנים לרכב לעצור, מונעים מרכבים זרים להיכנס למרחבים פרטיים, מאפשרים כניסה מבוקרת ושומרים על הבטיחות בעת מפגש עם מסילת הברזל.

חברת אלרון שערים היא החברה המובילה בתחום שירותים לתיקון והתקנה של מחסומי זרוע מכל הסוגים. אלפי מחסומים מתוצרת החברה מפוזרים בכל רחבי הארץ וצוות החברה ישמח להראות לכם מחסומי זרוע המלצות מאינספור לקוחות מרוצים שנהנים ממחסום זרוע איכותי, אסתטי, בטיחותי, מתפקד ועמיד במשך שנים רבות.

נא להכיר – מחסום זרוע חשמלי

מחסום זרוע מורכב ממנגנון הפעלה ובקרה, מזרוע מתכת עולה יורדת, מעמוד נגדי עם תושבת לזרוע ומעינית אלקטרונית המונעת סגירה במצבים של מעבר לא מבוקר מתחת למחסום. זהו אחד המחסומים הפופולאריים ביותר לכל מי שמחפש מחסום זרוע זול, יחסית, הפעלה קלה ועמידות לאורך שנים.

יש סוגים שונים של מחסומי זרוע

מחסום זרוע סטנדרטי זהו מחסום המורכב מזרוע אלומיניום אשר עולה ויורדת כיחידה אחת. התקנת מחסום זרוע רגיל דורשת שטח פנוי מעליו. הוא מומלץ כמחסום זרוע חניה פרטית כמחסום זרוע לבניין דירות ובמקומות נוספים שבהם נדרש שער מחסום.

מחסום זרוע מתקפל זהו מחסום אשר מותקן במקומות שבהם אין תנאים מתאימים להתקנת מחסום זרוע סטנדרטי כמו למשל בחניונים תת קרקעיים שבהם אין מספיק חלל פנוי מעל המחסום. במחסום זה הזרוע מתחלקת לשני חלקים כאשר המחסום עולה, הזרוע מתקפלת לצורת רי"ש ומתיישרת בחזרה כאשר הזרוע יורדת והמחסום נסגר.

מחסום זרוע מעוגל זהו מחסום רגיל העשוי ממתכת מעוגלת וחלולה. מחסום זרוע מעוגל נחשב למחסום חזק במיוחד והוא משמש בעיקר כאשר יש צורך לסגור מפתחים רחבים במיוחד.

מחסום וילון זהו מחסום שבו תלוי מעין וילון של סורגים או מוטות על הזרוע המתרוממת. זהו מחסום בטיחותי במיוחד ומטרתו היא להגביר את הנוכחות הוויזואלית של המחסומים. מחסומי הווילון בולטים הרבה יותר מאשר זרוע בעלת צינור יחיד, ולכן פוחתים הסיכויים שהנהגים המתקרבים לא יבחינו בהם.

מחסום זרוע חשמלי זה מחסום שערים חשמלי קל לתפעול המאפשר כניסה מהירה ונוחה למרחב המוגן. אפשר לתפעל את המחסומים החשמליים באמצעי פתיחה שונים כמו מחסום זרוע עם שלטים, פתיחה סלולארית ובאמצעות מערכות בקרה שונות כמו גלאי כביש, מצלמת L.P.R ועוד. המחסום החשמלי מצויד בעין פוטו אלקטרית שתפקדה לזהות תנועה כדי למנוע סגירה של המחסום כאשר הרכב עדיין לא פונה מטווח הפעולה של השער. צריכת החשמל של המחסום נמוכה והוא מצויד במנגנון המאפשר לו להמשיך לפעול גם בזמן של הפסקת חשמל.

צוות הטכנאים העובדים בחברת אלרון שערים צבר ניסיון רב בהתקנת שערים. אנו נדע לייעץ ולהתאים לכל אחד את סוג המחסום המתאים בהתאם לדרישות הצרכן ולנתונים של המתחם שאליו מיועד המחסום.

כל המחסומים שלנו נושאים תו תקן למחסומים סטנדרטיים ולמחסום זרוע שערים חשמליים, תו תקן המבטיח את התקינות ואת האיכות של כל מחסום ושער חשמלי היוצא מחברתנו. אנו נותנים אחריות לכל מתקן ומספקים שירות תיקונים ואחזקה במשך השנים.

טכנאי תיקון, התקנה ותחזוקה של מחסומי זרוע חשמליים

רכישת מחסום זרוע אינה מסתיימת לאחר ההתקנה. זוהי פעולה ארוכת טווח שתלווה את הרוכשים במשך תקופה ארוכה. מחסום הזרוע נמצא בשימוש יום יומי במשך שעות רבות ביום, ולכן הוא חשוף לפגיעות ולחבלות. כאשר אתם רוכשים מחסום זרוע חשוב לבדוק את  האחריות והשירות שמספקת החברה.

מחסום זרוע המותקן בצורה מקצועית לא ידרוש פעולות אחזקה רבות מלבד מקרים של חבלה או תאונה, אך אם אתם מזהים תנועה חריגה במחסום כמו זמן תנועה איטי או מהיר מרגיל, חוסר תגובה לפתיחה, תנודתיות של תנועת המחסום ועוד, זה הזמן להזמין מיד את צוות הטכנאים המקצועי והמיומן של חברת אלרון שערים.

תקלות נפוצות של מחסומים חשמליים

התקלות הנפוצות במחסומים מקורן בשלטים שאינם מגיבים או בעיה במקלט, זרוע משוחררת כתוצאה מפגיעה או חבלה, בלאי של הקפיץ, עינית הגנה שבורה כתוצאה מחבלה או בלאי ועוד. כל הטכנאים באלרון שערים עברו הכשרה יסודית בפתרון בעיות מסוגים שונים, בעיות אלקטרוניות, כשלים טכניים ועושים הכול כדי לתת ללקוחות החברה מענה מקצועי ומהיר. אנו מצוידים בחלקי חילוף איכותיים, ונוכל לספק אותם באופן מידי בעת מתן השרות ע"י אחד מהטכנאים שלנו.

חברת אלרון שערים מחויבת להציע ללקוחותיה רק מוצרים ומנועים איכותיים במחיר אטרקטיבי. אם תחפשו בגוגל מחסום זרוע השוואת מחירים, תגלו כי המחירים שלנו מאוד תחרותיים והוגנים.

שנתיים אחריות באחריות!

לסיכום, כאשר אתם מחפשים מחסום זרוע לבנייני דירות, לחניונים, מחסום זרוע חניה חשמלי, מחסום זרוע שערים חשמליים או כל סוג אחר של מחסום, בואו להתייעץ עם המומחים המובילים של חברת אלרון שערים באשר לשירותים והתקנה של מחסומי זרוע.

בזכות הנסיון הרב שצברנו בענף השערים והמחסומים האוטומטיים,אנו מציעים שנתיים אחריות עבור כל מנוע למחסום זרוע שאנו מתקינים, ונשמח להעמיד אותו לשירותיכם.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר