לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

שומרי חניה מכניים ואוטומטים- הפיתרון האידיאלי למקום חניה זמין

מצוקת החניה ההולכת וגוברת בערים גורמת לא אחת לפלישה של נהגים לחניות פרטיות, בין אם לדקות ספורות ובין אם לאורך זמן, דבר שמהווה מטרד של ממש. הגעה בסופו של יום הביתה והיתקלות ברכב זר החונה בחניה הפרטית יוצרת תסכול וכעס רב, לצד הצורך לאתר את בעלי הרכב הסורר או לחילופין לוותר ולחפש מקום חניה חלופי.

פתרון פשוט במיוחד וחכם הוא התקנת עמוד שומרי חניה, פתרון אישי ומותאם ליחידות חניה לרכב ללא שער חניה חשמלי אשר מגביל נהגים אחרים להכנס לשטח הבניין או לחניון ולחנות בחניה האישית אשר אתם שוכרים או שבבעלותכם.

המאפשר לאדם פרטי להגן על מרחב החניה שלו בעלות שווה לכל נפש, ובהתקנה מהירה ופשוטה במיוחד.

מהם שומרי חניה?

שומרי חניה הם למעשה מחסום מתכת אישי המקובע במשטח החניה, בעל עמוד מתרומם ונשכב כנגד תנועה ובאמצעות שליטה ידנית או אלקטרונית, שמאפשר לבעל החניה בלבד להוריד ולהרים את המחסום ולעשות שימוש בחניה לצרכיו. מחיר שומרי חניה הינו יחסית מאוד זול לעומת שער חשמלי וכמעט שלא מצריך תחזוקה, שומרי חניה נרכשים ומותקנים בהתקנה חד פעמית מהירה ואינם זקוקים לתפעול מורכב או תחזוקה שוטפת.

סוגים של שומרי חניה

בטרם התקנת שומרי חניה מומלץ לבחון את הדגמים השונים, להתאים את המתקן לצורך ולמרחב החניה המצוי ולהבטיח את המוצר היעיל והנוח ביותר לשימוש.

הבחירה הראשונית בין שני סוגי מחסומי חניה היא בחירה של נוחות, בהתייחס לאופן התפעול של המחסום:

מחסום מכאני ידני- מחסום חניה מכני ידני הוא מחסום הנפתח וננעל באמצעות מפתח, מה שמאלץ את בעל הרכב לצאת את הרכב בכל כניסה אל החניה או יציאה ממנה. בכניסה אל החניה עליו לפתוח את נעילת המחסום על מנת להשכיב אותו באופן שלא יפריע לכניסה ולחניית הרכב, ואילו לאחר היציאה עליו לשוב ולהעמיד את המחסום על מנת שיהווה גורם מפריע ולא יאפשר שימוש בחנייה על ידי לא מורשים.

מחסום חנייה חשמלי- מחסום חנייה חשמלי הוא מחסום נוח לשימוש ולתפעול, במחסום כולל יחידת מנוע ומופעל בשלט רחוק מתוך הרכב, הן בכניסה והן ביציאה. מחסום זה נשען על אנרגיה המונפקת באמצעות פאנל סולארי, סוללה או חיבור ליחידת מתח, התקנתו מעט יותר מורכבת אולם הוא מספק תנאי נוחות וקלות בשימוש.

הבחירה הנכונה -שומר חניה חזק ואיכותי

בנוגע לתצורת המחסום, ניתן לבחור בין שומר חניה העומד על רגל אחת לשומר חניה שלוש רגליים. מטבע הדברים מחסומי חניה בעלי רגל אחת בלבד יהיו פחות עמידים ונתונים למפגעים בעוד שמחסום בעל שלוש רגליים יהיה יציב יותר ועמיד לאורך זמן, גם במקרה של מכה קלה על ידי רכב.

בכל מקרה חשוב לבחור במחסום איכותי מחברה מוכרת המספקת אחריות ושירות במקרה הצורך, ובדגמים איכותיים העמידים לאורך זמן בתנאי חוץ.

שרותי אוטומציה,  אבטחה, ובקרת חניה עבור כל הצרכים שלכם

בחברת אלרון שערים מספקים מענה ופתרונות יעילים לכל צורך בתחום התקנת ותחזוקת שערים חשמליים, דלתות אוטומטיות, תריסים חשמליים לרבות פתרונות נקודתיים דוגמת התקנת מחסומי חניה איכותיים ועמידים. בחברה מועסקים טכנאים מוסמכים ומקצועיים בלבד, המספקים מענה מקצועי ללא פשרות, שירות מהיר ואדיב ומוצרי איכות מובילים מבית מיטב היצרנים בשוק.

אם גם לכם נמאס להגיע הביתה ולתהות אם החנייה הפרטית שלכם נותרה פנויה, פנו עוד היום לאלרון ותזכו להתאמת פתרון ממוקד, יעיל ואיכותי במהירות

תיקון & התקנת שומרי חניה בחניונים

מצוקת החניה ההולכת וגוברת בערים גורמת לא אחת לפלישה של נהגים לחניות פרטיות, בין אם לדקות ספורות ובין אם לאורך זמן, דבר שמהווה מטרד של ממש. הגעה בסופו של יום הביתה והיתקלות ברכב זר החונה בחניה הפרטית יוצרת תסכול וכעס רב, לצד הצורך לאתר את בעלי הרכב הסורר או לחילופין לוותר ולחפש מקום חניה חלופי.

פתרון פשוט במיוחד וחכם הוא התקנת שומר חניה, פתרון אישי ומותאם ליחידות חניה גלויות ללא שער חניה חשמלי, המאפשר לאדם פרטי להגן על מרחב החניה או על חניה שכורה בחניון בעלות שווה לכל נפש, ובהתקנה מהירה ופשוטה במיוחד.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר