לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

מהו בולרד ושימושיו?

הבולרד הוא בעצם מחסום חניה חשמלי בצורת עמוד המתרומם ונשלף בצורה אנכית מנתוך פי הקרקע.

בולרדים משמשים ונפוצים בעיקר כמעצור פיזי ( עמוד ברזל נשלף ) למעבר כלי רכב. אנו באלרון מספקים שירותי תיקון והתקנה של בולארדים חשמלים במחירים תחרותיים, בולרדים פועלים בעזרת מערכת פניאומאטית – ע"י לחץ אויר, והפעלה הידראולית באמצעות משאבת שמן הידראולית. התקשרו היום וקבלו הצעת מחיר לתיקון והתקנת מחסום – עמוד חניה חשמלי נשלף.

 

תיקון והתקנת בולארדים למוסדות, לעיריות ולמפעלים

חברת אלרון שערים חשמליים מספקת מגוון פתרונות ביטחוניים לבתים פרטיים, בתים משותפים, בכניסה ליישובים, למפעלים ולכל אזור הדורש מחסום או בקרת כניסה ויציאה מהמתחם שלכם. תפקיד המחסומים והבולארדים החשמליים נועד בעיקר למנוע מרכבים לא מורשים להכנס למתחם שלכם,

ובכך להבטיח שקט נפשי לבעלי עסקים, ולדיירים, באמצעות תחימת האזור ואישור כניסה אך ורק למורשים. בולארדים אוטומטיים  ושערים חשמליים יכולים להוות יתרון משמעותי בבקרת הכניסה והיציאה מהאזור התחום, בנוסף לשומר או בלעדיו.

 

סטנדרטים גבוהים –> תוצאות מצוינות

אחד מהמחסומים היעילים ביותר נגד כניסת מכוניות הוא בולארד שהוא למעשה מחסום בטחוני נכנס ויוצא מהאדמה למניעת התפרצות כלי רכב לשטחים ציבוריים או פרטיים. ישנם שני סוגי הפעלה עיקריים של בולארדים והם בולארדים פניאומטיים שמופעלים ע"י לחץ אוויר ובולארדים הידראוליים שמופעלים ע"י לחץ שמן שנדחף לבוכנות ע"י משאבה חזקה. בכל בולארד מותקן גלאי בטיחות- חיישן המזהה רכב שעומד על המחסום וכמובן מנורת אזהרה שתתריע לעוברים ושבים על פעילותו הצפויה.

 

בולארדים למתחמים בעלי דרישות אבטחה גבוהות

בולארדים מיוצרים במספר דרגות חוזק על פי צרכי הלקוח, ככל שהמקום המיועד הוא ברמת סיכון גבוהה מבחינת ביטחון, כך גם יהיה צורך בבולארדים בעלי מבנה חזק יותר, בעלי קוטר רחב וכן גבוהים יותר. כמו כל שער חשמלי, גם את הבולארדים ניתן להפעיל מרחוק באמצעות טלפון סלולרי, שלט רחוק, חיישן הקורא כרטיסים או כמובן לחצן הפעלה אשר יתופעל ע"י השומר.

יחד עם האמצעי ביטחון עבור אותו יעד, חשוב לדאוג שמנורות האזהרה יהיו במצב תקין בכדי למנוע  נזקים לרכוש או נזקי גוף, חשוב מאוד להפעיל את הבולארדים רק כאשר יש למפעיל קשר עין ישיר עם הרחוב ועם הבולארדים.

 

מקצוענים בשרותי תיקונים, תחזוקה, והתקנות של בולארדים

חברת אלרון שערים חשמליים מציעה מגוון של בולארדים, בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם ליעד אליו הם מיועדים. החברה מספקת שירותים בצפון, במרכז ובדרום וכמובן שבערים המרכזיות כגון תל אביב, ירושלים, אשדוד, ראשון לציון, נתניה, אשקלון, חיפה, בפתח תקווה ובבסיסים של צ"הל.

במידת הצורך טכנאי החברה יגיעו לתקן את המחסומים בטווח זמן  שלא יעלה על 24 שעות, בשל הצורך במעבר פנוי ומכיוון שבשעות היום ישנה המון תנועה למתחם אנו  מתקינים את הבולארדים בשעות הערב ובלילה.

אלרון שערים חשמליים  עובדת בתחום במשך שנים ומספקת פתרונות ביטחון למפעלים רבים, עסקים, בנייני מגורים וכמובן בתים פרטיים.

תוכן ממאמר אחר

 

תיקון והתקנה בולרדים פניאומטיים והידראוליים

בולרדים הם חלק מהנוף ברחובות העיר, ובעיקר באזורים ציבוריים ופארקים, ונראים כמעין עמוד עגול וקטן המשמש כמחסום שאינו מאפשר כניסת רכבים, אך על ידי לחיצת כפתור הוא יוכל להיכנס פנימה ולאפשר כניסת רכבים מורשים בלבד. למעשה, מדובר על פתרון נהדר וגמיש המשמש למגוון רב של מטרות.

היכן התקנת בולדרים נפוצה?

בולרדים הם בהחלט פתרון פורץ דרך שנועד להסדיר כניסה למקומות בהם ישנם הולכי רגל ויש חשש כי יכנסו למתחם רכבים, אך מצד שני, יש צורך בכניסת רכבים מורשים כמו רכבי ביטחון והצלה למתחם. בולרדים יכולים להיות מותקנים באזורים שונים ברחבי הארץ כדוגמת אזורים עירוניים שוקקים, אזורים מסחריים, תעשייתיים ועוד. אולם, נפוץ להתקין אותם במקומות כמו גנים ציבוריים, מדרחובים, היכלי ספורט, בכניסה לבניינים פרטיים או מגדלי משרדים, בקניונים, מלונות, מפעלים, רחבות של בתי חולים, חצרות פריקה, שדות תעופה, רחבות המיועדות לספקים ועוד מקומות שונים בה יש חשש להתפרצות או כניסת רכבים שאינה רצויה.

כיצד פועלים הבולרדים?

ראשית, מעבר להתקנת בולרדים ישנה עבודת תשתית מקדימה שיש לבצע כמו חפירה, מילוי בטון מזוין ועוד. עבודת התשתית חייבת להתבצע בצורה מקצועית על מנת כבר בראשית הדרך כדי לשמור על מראה אסתטי ועיצובי, וכמובן להתאים לסוג הבולרד הנבחר. הבולרדים מופעלים על ידי שתי שיטות הפעלה נפוצות, כאשר כל שיטה מתאימה לאופי הבולרד הנבחר; ישנה הפעלה פניאומאטית הפועלת באמצעות לחץ אוויר, והפעלה המתבצעת בעזרת משאבה הידראולית. בואו נראה מה ההבדל בין שתי השיטות:

בולרד עם בוכנה פנאומטית

בולרד עם בוכנה פניאומאטית נחשב לנפוץ בעיקר באזורים ביטחוניים גדולים הרחוקים מסביבת מגורים משום שהוא מרעיש. בולרד עם בוכנה פנאומטית עובד בשיטה אוטומטית המצריכה הכנת תשתיות וצנרת לחץ אוויר טרם התקנתו. בנוסף, בולרד מסוג זה עובד באמצעות קומפרסור ובית קומפרסור אשר תפקידם לייצר לחץ אוויר המפעיל את הבוכנה פניאומאטית וכן ניתן להרים ולהוריד את המחסום לפי הצורך. כדי לשמור על בטיחות הבולרד, במקומות רבים מתקינים מחסום זרוע העובד בסנכרון עם הבולרד, כאשר המחסום יפתח לעוברים ושבים רק כאשר הבולרד ירד לקרקע וכך גם ההיפך.

בולרד עם בוכנה הידראולית

בולרד עם בוכנה הידראולית נחשב לנפוץ ביותר בתחום זה, ואף רבים רואים בו כמוצר אמין מאוד. בולרד מסוג זה נחשב לזול יחסית ובעל יתרונות מרובים כמו אמינות, הפעלה שקטה, הפעלה מהירה, ניתן לכוון אותו בזריזות לכל מקום, וניתן למצוא אותו בגרסאות שונות. בולרד זה יתאים גם לצרכים אזרחיים וגם לצרכים ביטחוניים. כדי להכין תשתית לבניית בולרד עם בוכנה הידראולית, יש צורך בהכנת תשתיות וקווי חשמל ייעודיים. גם במקרה זה מומלץ להתקין מחסום הגנה המסתנכרן עם העלאה וההורדה של הבולרד.

מחפשים תיקון והתקנה בולרדים פניאומטיים והידראוליים? הגעתם למקום הנכון! לייעוץ מקצועי התקשרו אלינו עוד היום >>>

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר