לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

מהן דלתות אש ומהו תריס אש תעשייתי?

כידוע, בכוחה של אש לכלות את כל העומד בדרכה ולגרום לנזקים כבדים למבנה לרכוש ולחיי אדם. אולם, כאשר מדובר על בניינים גדולים ובמתחמים ציבוריים הומי אדם הסכנה נעשית גדולה, ולכן כיום כחלק מהתקן בארץ, יש צורך בהתקנת דלתות ותריסי גלילה אשר מסוגלים לעכב את התפשטות האש והעשן לאזורים שונים של הבניין או בין הקומות, ובמטרה לתת זמן נוסף עד לפינוי של כל השוהים במתחם.

כיום תריסי אש ודלתות אש, הן חלק מהנוף בבניינים, במגדלים ובמבנים ציבוריים וכל קבלן מחוייב לספק דלתות אש לפי התקן שנקבע במכון התקנים הישראלי.

 

חשיבות עמידה בתקן  הישראלי 1212

תקן 1212 הוא התקן הישראלי המחייב בהתקנת דלתות אש, כמו כן גם קובע מהן הדלתות העמידות בפני אש לפי קריטריונים שנבדקו במבחני התוצאה המחמירים ביותר. במקומות בהם חלה חובת התקנת דלתות אש, יש להיצמד לתקן ההישראלי בכדי לעמוד בדרישה.

כיום קבלנים ויזמים העוסקים בבנייה בסקטור העסקי והציבורי יודעים היטב את התקנים ופועלים לפיהם. דלתות אש יכולות להיות בעלות רמת הגנה שונה ועשויות מחומרים שונים, אך תפקידם הוא אחד – להאט מהאש ומהעשן להתפרץ לחדרים או חללים נוספים במבנה, וגם למנוע את התפרצות האש למבנים סמוכים, ובמטרה לספק זמן נוסף להגעת כוחות מכבי האש.

 

סוגי דלתות אש הנפוצות במבני ציבור

ישנן דלתות אש שונות המגיעות בעוביים וגדלים  שונים, אך הדלת או התריס גלילה חייבים להתאים לשימושים של המבנה וכמובן שחייבות לעמוד בדרישות התקן הישראלי עבור המבנה שבו הן מותקנות. כמו כן, בקטגוריית דלתות אש למבנים ציבוריים ניתן למצוא דלת בודדת או דלת דו כנפית המאפשרת יציאה של כמות גדולה של אנשים בשעת חירום.

את דלתות האש נוכל לראות  במגוון צבעים וחומרים שונים החל מדלתות העשויות תרכובת של מתכות ועד דלתות אש העשויות פלדה כלפי חוץ ומבפנים מכילות חומרים מבודדים ומעכבי בעירה. תריסים נגללים עמידי אש הנפוצים ביותר בשוק עשויים ממתכת עבה, הנחשבת לעמידה ביותר מפני אש לפי הדרישות של מכון התקנים.

 

מקצוענים בשרותי תיקון והתקנה של תריסי גלילה ומערכות בקרת אש

חברת אלרון שערים חשמליים מספקת מגוון רב של פתרונות בטיחותיים בענף השערים החשמליים והדלתות האוטומטיות, הן לשוק המסחרי – למפעלים תעשייתים, לישובים, למוסדות ציבוריים, לבנייני מגורים ולבתים פרטיים.

החברה מעניקה שרותי טכנאי חירום ברוב שעות היממה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים בארץ. אנו באלרון שערים שמים דגש רב על תודעת שרות גבוהה, ומשתדלים להיות מעודכנים בכל ההתפתחויות של מערכות הבקרה החדשניות ברחבי העולם.

החברה הינה בין החברות הבודדות בארץ אשר מציעה שרותי תיקון, תחזוקה והתקנה של תריסים נגללים חשמליים נגד אש אשר מחוברים למערכות גילוי האש ואשר מופעלים בצורה אוטומטית בעת התרעה על אש או עשן במבנה שלכם- והן אלו שיסייעו במקרה חירום של התפשטות שריפה.

 

החברה המקצועית שאתה צריך!

חברת אלרון שערים מעניקה ללקוחותיה שירותי תיקון והתקנה של דלתות אש ושערים חשמליים עמידים לאש לבניינים, חניונים ציבוריים, מפעלים ועוד. חברתנו עובדת על פי התקנים המחמירים ביותר בכדי לספק לכל לקוח הגנה מקסימלית על ידי התקנת מוצרים איכותיים ביותר. כמו כן, החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון של מנועים של תריסי אש וחיבורם למערכת הבקרה לגילוי אש.

לייעוץ עם המומחים של אלרון שערים פנו אלינו עוד היום >>>

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר