לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

שירותי תיקון והחלפת חלקים למנוע Aprimatic

חברת APRIMATIC היא חברה מובילה בעולם בייצור מנועים ופתרונות אוטומציה מובילים, ומשווקת לישראל מנועים לשערים חשמליים בניהם מנועים מותאמים לשערי כנף, שערי גלילה, דלתות מוסך ואחרות. מנועי החברה מיוצרים בהליך ייצור קפדני ומחמיר וזוכים למוניטין של מנועים באיכות בלתי מתפשרת. מנועי חברת APRIMATIC  מביאים מנגנון בקרה ושלטיה וערכת תפעול ייחודית ומותאמת אישית, והתקנה או תחזוקה של מוצריה מצריכה היכרות מקצועית עם המנוע, אופן העבודה שלו ותקלות אפשריות.

מנוע לשחר חשמלי הוא הרכיב היקר ביותר שעשוי להתקלקל, ותיקון לא מקצועי עשוי לגרום להשבתה שלו  ולצורך ברכישה והתקנה של מנוע חשמלי חדש, מה שאמיר באופן משמעותי את עלויות התיקון. בפניה אל חברה לתיקון תקלה במנוע יש לוודא כי מדובר בחברה מקצועית, בעבודה של טכנאי מוסמך בלבד ובהיכרות שלו עם המנוע האמור.

חברת אלרון שערים הפועלת בתחום השערים החשמליים בישראל למעלה מעשור, וחרטה על דגלה סטנדרטים מחמירים של מקצועיות, המספקים שירות בנגיעה אחת לכל צורך, החל מהתאמה והתקנה של שערים חשמליים מבית מיטב היצרנים בעולם, וכלה בלמידה ועדכנות תמידית תוך התמצאות והיכרות עם כל סוגי המנועים בשוק.

אלרון שערים מחזיקה תמיד במלאי חלפים זמין לכל סוגי השערים, בניהם שערי חניה חשמליים מתוצרת APRIMATIC . טכנאי אלרון שערים למדו, התנסו ומכירים היטב את שערי חברת APRIMATIC, על אופן ההתקנה שלהם באופן בטיחותי ומקצועי, על מערכת הפיקוד והבקרה החכמה ואופן הכיוונון והשליטה בה, לרבות אמצעי שליטה בניהם שלטים חכמים ומערכות אוטומציה נוספות.

 

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר