לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

שירותי תיקון למנוע חשמלי לחניה מדגם KING

חברת KING היא בין היצרניות המובילות בתחום המנועים, לרבות מנועים לשערים חשמליים ולתריסים חשמליים, ובין שלל יתרונותיה בולטת העובדה כי מדובר חברה ישראלית וותיקה הפועלת בישראל למעלה מארבעים שנים, בתחום המנועים והמיסבים, ומספקת מנועי איכות מתוצרת כחול לבן.

מנועי חברת KING מיוצרים תחת תכנון מוקפד ושימוש בחומרי גלם מעולים, בהליך ייצור מפוקח המבטיח מנועי איכות בלבד. ב KING מאמינים במנועים קטנים ועוצמתיים, המספקים מענה לצרכים שונים, בניהם שליטה מבוקרת בשערים חשמליים, בשילוב לוח פיקוד ובקרה חכם לשליטה במהירות, בכוח ובתנועה של השער.

מנועי חברת KING נחשבים למנועים טובים ואמינים, ובזכות הייצור המקומי זוכים גם לאחריות מבית ולליווי מקצועי של החברה, המכשירה טכנאים מקצועיים להתקנה ולתחזוקת המנועים.

חברת אלרון שערים היא חברה מקצועית מובילה בישראל בתחום שיווק והתקנה של שערים חשמליים, תוך התאמת מנוע ייחודי לכל שער חשמלי המותקן על ידה, בראיה מקצועית והיכרות מעמיקה עם כל סוגי השערים והמנועים. התאמה של מנוע לשער חשמלי מתבצעת בהתאם לאורך השער, משקל השער ואופי השימוש הצפוי בו. שער של בנין מגורים פרטי המגן על כעשרים חניות אינו זקוק לאותו מנוע לו זקוק שער שלחניון, המשרת מאות ואלפי אנשים מדי יום.

באלרון שערים משלבים בין מוצרי איכות של מיטב היצרנים, בניהם מנועים מעולים של חברת KING , לשירות מעולה הנין בפריסה ארצית ללקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים כאחד, לטווח מחירים הוגן ותחרותי לכל מוצרי ושירותי החברה. אלרון שערים מספקת אחריות מקצועית ושירותי תיקונים המבוצעים על ידי טכנאים מוסמכים ומנוסים מובילים בתחומם.

 

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר