לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

שירותי תיקון והתקנה למנוע NICE

מנועי חברת NICE הם מנועים מעולים לשערים חשמליים, מתאימים במיוחד לשערים מסוג זרוע ושערים עד 1000 ק"ג, כוללים לוח בקרה ופיקוד מובנה, נפח מנוע קטן אך בעל עוצמה, חסכוניים באנרגיה וידידותיים לסביבה. מנועים אלה ידועים בעמידותם ונמכרים עם אחריות מורחבת בת עד שבע שנים.

חברת אלרון שערים משווקת שערים חשמליים מבית מיטב היצרנים בעולם, ומבצעת התקנות מקצועיות של שערים לרבות מנועים חשמליים איכותיים ובהתאמה מדויקת לשער ולצרכי המשתמש.

חברת אלרון פועלת בשיתוף פעולה עם חברת NICE האיטלקית, וכל טכנאי החברה זכו להכשרה מקיפה הכוללת היכרות מעמיקה עם כלל מנועי NICE, על המאפיינים והרכיבים הנוספים שלהם. טכנאי אלרון שערים מוסמכים לספק שירות במסגרת תקופת האחריות למנועים ולאחריה.

מלבד ההכשרה הראשונית לה זוכה כל טכנאי עם תחילת עבודתו בחברה, באלרון שערים מקפידים על שמירה על עדכנות מקצועית באמצעות הדרכות שוטפות קבועות, ולמידה מקיפה ויסודית של כל מוצר חדש בשוק, לרבות כל המנועים המשווקים בישראל על ידי חברת NICE .

אלרון שערים פועלת בפריסה ארצית ומספקת שירותי התקנות של כל השערים החשמליים, המנועים האיכותיים ביותר, מערכות פיקוד ובקרה, מנגנוני שליטה ושלטים חכמים ושירותי תחזוקה ותיקונים לכל הללו. באלרון שערים פועלים טכנאים מוסמכים ומנוסים בלבד, אשר רואים בבטיחות ערך עליון, הן בשלב ההתקנה/ התיקון והן בהמשך, בעבור המשתמשים ועוברי האורח.

אלרון שערים מציגה זמינות גבוהה, מקצועיות שאין שניה לה, שירות מצוין ומחירים הוגנים.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר