לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר

מנועי LIFTMASTER   - מנועים מובילים באיכות אמריקאית

אחד המרכיבים החשוב ביותר בפעילותם השוטפת של שערים חשמליים, הוא איכות המנוע והתאמתו למשקל השער ולכמות הפתיחות והסגירות היומיות. במסגרת ההתחייבות של חברת אלרון שערים לספק ללקוחותיה שירותי תיקון והתקנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, אנו משתמשים רק בחלקי חילוף מקוריים, ומציעים גם את המנועים החשמליים האיכותיים, והוותיקים ביותר עבור שערים מתרוממים, ודלתות מוסך – פנלים לחניה בבית פרטי או עבור המחסן בעסק או במפעל – מנועי ליפט מסטר -LIFTMASTER.

מנועי ליפטמסטר הם מנועים מתוצרת ארה"ב אשר ייצורם עומד בדרישות התקנים האמריקאיות המחמירים ביותר, הן מבחינת איכות והן מבחינת בטיחות. האיכות ואורך החיים של המנועים הקנו להם מוניטין רב  והפכו אותם  למנועים הפופולריים ביותר בארצות הברית, בשווקים הבינלאומיים וגם בישראל, וכיאה לחברה בעלת שם עולמי, חלקי החילוף של המנועים זמינים ונפוצים בתפוצה בינלאומית.

מדוע לבחור מנוע לשער חניה של Liftmaster?

חברת ליפטמסטר מקבוצת  Chamberline  הינה חלוצה בתחום המנועים מזה חמישים שנים ויותר, כאשר מנוע שער חשמלי מבית ליפטמסטר הוכיח את עצמו כמנוע איכותי, אפקטיבי ובעל אורך החיים הארוך ביותר ביחס ליצרנים מתחרים בעולם וגם ביחס למנועים איטלקיים כגון   BFT,V2  ואחרים.

מנועי ליפטמסטר הם מנועים חזקים, שקטים ואמינים עם ביצועים מוכחים. הם מותקנים בהתקנה קלה, מהירה, ופעולתם שקטה ובטוחה. מנועים אלו עובדים היטב וללא תקלות בכל תנאי מזג אוויר ואקלים, ומעניקים שקט נפשי מתוך ידיעה שבכל מצב, המנוע יתפקד בדרך הטובה ביותר. מנוע שער חשמלי LM  הינו המנוע הפופולרי ביותר בארצות הברית, והוא מומלץ על ידי צרכנים של בתים פרטיים, עסקים, מפעלים, בניינים ומוסדות ואירגונים ציבוריים.

מגוון של פתרונות לכל סוגי השערים

מנועי   Garge Door Opener – Liftmaster תוכננו ויוצרו בקפידה, ומיועדים לבתים פרטיים לשערים מתרוממים, לדלתות מוסך ביתיות– שער פנלים, לשער תריס גלילה, לשער כנפיים, לשער נגרר, לדלתות מסחריות מתרוממות, ולסוגים נוספים של דלתות ושערי חניה.

פתיחת השער או הדלת מתאפשרת באמצעות שלט, מפסק/מתג על הקיר, או באמצעות שימוש בעזרת בקר סלולרי שמופעל ע"י טלפון חכם. בעת הפסקת חשמל, המנוע ימשיך לפעול באמצעות התקנה של סוללת גיבוי.

 

חשיבות התקנת מנוע חדש – 100% תוצאות מובטחות!

מנוע שאינו מותקן היטב לא יוכל לעבוד לאורך זמן בצורה יעילה ויחווה תקלות רבות. רק התקנה  נכונה בידי מתקין מקצועי אשר צבר ידע וניסיון רב בהתקנת מנועי ליפטמסטר תגרום להפעלת השער או הדלת ללא תקלות תפעוליות ותעניק ביטחון למשך שנים רבות ביכולת האבטחה של הבית, המשרד, החניה ועוד.

צוות הטכנאים המקצועיים של חברת אלרון שערים ידע להתאים את סוג המנוע החשמלי האידיאלי לכל סוג של שער או דלת מוסך בהתאם לצרכי השער ולתנאי השטח. התאמה נכונה והתקנה מקצועית ישפרו את עבודת השער, יאריכו את חיי המוצר ויגדילו את שביעות הרצון של הלקוחות שלנו. טכנאי השירות שלנו זמינים בכל ימות השבוע, למעט שבת, ובמידת  הצורך אנו מעניקים שירותים במצבי חירום בכל שעות היום והערב תוך מתן יחס אדיב ומענה זמין, יעיל ומקצועי.

 

חלקי חילוף ואביזרי בטיחות

חברת אלרון שערים מייצרת שערי חניה, מספקת שירותי תיקונים, מייבאת מנועים, חלקי חילוף,אביזרי בטיחות ועוד.אנו מתמחים בכל הדגמים של מנועי ליפטמסטר, ובנוסף גם עוסקים ביבוא של מנועים איטלקיים, עובדים בשיתוף פעולה עם יבואנים נוספים, ומספקים שירותי תיקון, שכפול שלטים, החלפת כרטיס פיקוד – לוח אלקטרוני, עיניות אינפרה – תא פוטו אלקטרי, והתקנה של מנועים חדשים לשערי הרמה ועבור דלת פנלים ( דלת פרקים ) מהדגמים הבאים:

 • Liftmaster 5580
 • LM 600A
 • LM800A
 • LM 1000A
 • RAYNOR – GEMINI 800
 • LM50EV
 • LM60EV
 • LM80EV
 • LM100EV
 • 3750
 • 4410
X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר