לבניין שלך

חברת אלרון שערים מציעה שירותי תיקון לבניינים משותפים, התקנת מחסומי זרוע, שער קרוסלה, שער כנפיים, מערכות אינטרקום, שער נגרר, שומר חניה ועוד..

שער חשמלי לבניין

בעבר השימוש בשער חשמלי לבניין היה נפוץ רק בבתי יוקרה, אך בשל התפתחות הטכנולוגיה והפיכת השערים החשמליים לנגישים לכל כיס ובשל התערערות הביטחון האישי, הביקוש לשערים חשמליים גובר והולך, וכיום אפשר למצוא שערים חשמליים בכל מקום, בבניינים פרטיים, בכניסה לחניות, בכניסה למוסדות ציבור, בעסקים פרטיים ועוד.

התקנת שער חשמלי משדרגת את חוויית המגורים בכל בניין. היא מייצרת תחושת בטיחות מקסימלית, נוחות ומהווה הרתעה בפני גורמים זרים ועוינים כמו גנבים, פורצי רכבים ועוד.

זרוע

מחסום זרוע חשמלי

מחסומי זרוע הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף המודרני. אנחנו רואים אותם בכל מקום, מחסום זרוע בבניין משותף, מחסום זרוע לחניה, בחניונים פרטיים, בדרכים פרטיות, במבואות מסחריים, באזורי תעשייה, בכניסה לשדות תעופה, לפני פסי רכבת ועוד. בכל מקום שהם נמצאים יש להם תפקיד חיוני, הם מסמנים לרכב לעצור, מונעים מרכבים זרים להיכנס למרחבים פרטיים, מאפשרים כניסה מבוקרת ושומרים על הבטיחות בעת מפגש עם מסילת הברזל.

חברת אלרון שערים היא החברה המובילה בתחום שירותים לתיקון והתקנה של מחסומי זרוע מכל הסוגים. אלפי מחסומים מתוצרת החברה מפוזרים בכל רחבי הארץ וצוות החברה ישמח להראות לכם מחסומי זרוע המלצות מאינספור לקוחות מרוצים שנהנים ממחסום זרוע איכותי, אסתטי, בטיחותי, מתפקד ועמיד במשך שנים רבות.

שער קרוסלה חשמלית

שער קרוסלה הוא מתקן שנועד לבקרה על כניסה ויציאה של אנשים למתחם סגור. שער קרוסלה מורכב מציר עם זרועות מסתובבות המאפשרות שליטה ובקרה חכמה עבור מערכות כניסה במקומות ציבוריים, בחניונים, במגרשי כדורגל, בבריכות שחייה, בחדרי כושר במקווה  ועוד.

חברת אלרון שערים מציעה מבחר שערי קרוסלה העשויים מברזל מגולוון מאלומיניום משולב בזכוכית או מנירוסטה, בעיצובים שונים, בגבהים שונים ובמחירים אטרקטיביים. בנוסף להתקנת שער קרוסלה חשמלי או מכני אנו מציעים מגוון שרותי תיקון מקצועיים לכל סוגי הקרוסלות, למנועים חשמליים, לשערי חניה חשמליים וגם לדלתות הזזה חשמליות של חנויות ובניינים.

קרוסלה
כנפיים

שער כנפיים

שער כנפיים הוא אחד השערים המבוקשים ביותר בין בעלי בתים משותפים ובתים פרטיים. אלו שערים הדומים לדלת בבית בפעולתם, כאשר הם נפתחים הם נעים על ציר באמצעות מנועי בוכנה שמושכת אותם פנימה או החוצה, הם מאפשרים סגירה הרמטית של החניה או החצר ומספקים נוחות מושלמת. אין צורך לצאת מהרכב לפתוח או לסגור את השער, בלחיצה אחת השער נפתח, בלחיצה נוספת הוא נסגר וננעל מאחורי הרכב.

התקנת שער כנפיים דורשת תכנון מקדים, ניסיון והתקנה נכונה מתוך שמירה על פעילות תקינה למשך שנים רבות. חברת אלרון שערים מתמחה בתיקון והתקנת שערי כנף לחניה, לבתי עסקים, למבני תעשייה, לבניינים משותפים ולבתים פרטיים.

דלת הזזה אוטומטית

כיום עם הקדמה הטכנולוגית, ניתן ליצור מערכות פתיחה וסגירה אוטומטיות כמעט עבור כל אלמנט מכני שהיה פועל על צירים או גלגלים ואשר היה נפתח ונסגר בצורה ידנית, כשמדובר בדלתות כניסה לחנויות ניתן אף להוסיף נגיעה אישית ואופנתית במיוחד ולהזמין דלתות כניסה בהתאמה אישית לגודל הפתח וכמובן שניתן לבחור את צבע הדלת מתוך מגוון עצום של צבעים. דלת הזזה חשמלית  הינה בד"כ דלת שתלויה על מסילות, ונפתחת בעזרת מנוע אשר מקבל פקודה באמצעות חיישנים או באמצעות שלט או מפסק שליטה.

נגללים לבניין

תריסים נגללים

במדינת ישראל שטופת השמש ובעידן בו תאורה טבעית משתלבת במבנים כחלק מעקרונות הבניה הירוקה ובמטרה ליצור חללים שטופי אור שמש, נדרשים פתרונות משלימים בניהם פתרונות הצללה, לשליטה בכמויות האור והשמש החודרים לחלל, וכמענה אסתטי ועיצובי.

כל קבלן בניה או שיפוצים יודע כי תריסים חשמליים ותריס רפפה לבית הם בגדר סטנדרט שאין לוותר עליו. תריסים חשמליים מספקים שליטה נוחה ומהירה ומראה עיצובי יוקרתי ומרהיב.

קיימים מספר דגמים וסוגים של תריסים חשמליים לבית, פרופילים עיצוביים וגוונים רבים. המוצר הנפוץ בתחום התריסים החשמליים הוא תריס אלומיניום משוך, תריס אור ,אך ישנם גם תריסי רפפה שנקראים גם תריסים ונציאנים ותריס מוקצף המספק בידוד נוסף וחיסכון בהוצאות חימום או קירור הבית או המשרד.

תריסי גלילה מאלומיניום מספקים פתרונות הצללה יעילים, פרקטיים, קלי משקל ונוחים להתקנה ולתפעול, בנוסף מספקים גם אבטחה בסיסית עבור חלונות הבית, עבור המרפסת, בידוד נוסף כנגד האקלים ומאוד עמידים כנגד תנאי חוץ.

מערכות אינטרקום

האינטרקום נמצא בשימוש כמעט בכל מקום, בבניינים משותפים, בשער כניסה לבית פרטי, בכניסה למשרדים, בבתי עסקים, במפעלי תעשייה ועוד. הטכנולוגיה של המערכות השתדרגה והשתכללה ואם בעבר התרגלנו לאינטרקום מופעל קול, כיום במחירים לא יקרים במיוחד יש אינטרקום משולב במצלמות אבטחה, אינטרקום עם קודן ובמקומות רבים מבצעים התקנת אינטרקום אינטרנטי חכם שמחובר לסמרטפון דרך wifi .

מערכת האינטרקום היא מערכת עדינה ולעתים עלולות לקרות בה תקלות שונות. תיקון האינטרקום יחזיר לכל מערכת את התפקוד ולבניין את השקט והביטחון.

אינטרקום
נגרר חשמלי לבניין

שער נגרר

שער נגרר הוא שער המותקן על מסילה עליונה או תחתונה, בהתאם לתנאי השטח, שער שבזמן הפתיחה והסגירה הוא נגרר לאורך המסילה הצדה. מאחר והפעלת השער גוררת את השער רק לאורך המסילה ולא אל המתחם פנימה או החוצה, השער הנגרר נחשב לשער חסכוני במקום.

שערים נגררים מכונים גם שערי הזזה ואלו שערים הניתנים להפעלה ידנית או אוטומטית בעזרת מנוע המותאם במיוחד למשקל ולסוג השער שלכם- אלו שערים נוחים לשימוש אשר מופעלים על ידי שלט, כפתור הפעלה, בקר סלולרי, אינטרנטי או חיישן  בריצפה שמזהה כלי רכב המתקרבים לשער.

כיום שערים נגררים אוטומטיים נפוצים מאוד ומספקים תוספת אבטחה לבניין שלכם, משפרים את איכות החיים וחוסכים את הצורך ביציאה מהרכב כדי לפתוח את השער או לסגור אותו.

שומר חניה

מצוקת החניה ההולכת וגוברת בערים גורמת לא אחת לפלישה של נהגים לחניות פרטיות, בין אם לדקות ספורות ובין אם לאורך זמן, דבר שמהווה מטרד של ממש. הגעה בסופו של יום הביתה והיתקלות ברכב זר החונה בחניה הפרטית יוצרת תסכול וכעס רב, לצד הצורך לאתר את בעלי הרכב הסורר או לחילופין לוותר ולחפש מקום חניה חלופי.

פתרון פשוט במיוחד וחכם הוא התקנת עמוד שומרי חניה, פתרון אישי ומותאם ליחידות חניה לרכב ללא שער חניה חשמלי אשר מגביל נהגים אחרים להכנס לשטח הבניין או לחניון ולחנות בחניה האישית אשר אתם שוכרים או שבבעלותכם.

המאפשר לאדם פרטי להגן על מרחב החניה שלו בעלות שווה לכל נפש, ובהתקנה מהירה ופשוטה במיוחד.

חנייה לבניין
X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר