לעסק שלך

חברת אלרון שערים מציעה שירותים לעסקים, התקנת תריס גלילה חשמלי, תריסים מהירים, תריסי אש, מחסום קורה קונזולית,בולרדים ועוד..

שער מחסן תעשייתי

תחום השערים החשמליים בתעשייה לרוב נועד לספק חניה זמינה, בקרת כניסה/יציאה ואבטחה עבור הרכוש והציוד שלכם. כיום שערים אוטומטיים מאוד חשובים לאבטחה ולתפעול העסק שלכם וניתן לראותם בשימוש יומיומי בחניונים, במפעלים, במחסנים, בחנויות בקניונים וגם בשוק הפרטי. המטרה העיקרית של שערים בשוק המסחרי הינה לספק בקרת כניסה ולמנוע כניסה של רכבים או אנשים לא מורשים לשטח הפרטי, גישה נוחה ומהירה עבור פריקה וטעינה של מוצרים ואבטחה על הציוד והכלים של בעלי עסקים וחנויות.

לצד צרכים אלה, תחום השערים החשמליים ודלתות אוטומטיות משרתות את הצורך של מפעלים, מחסנים, מרכזים לוגיסטיים, מפעלי ייצור, בסיסים צבאיים, ואחרים בפתרונות מיגון כבדים ומאסיביים יותר אשר ישלבו בין יצירת מתחם פרטי עם בקרת כניסה-יציאה למיגון ואבטחת העסק ברמה גבוהה מפני פורצים.

מחסן 1
גלילה חשמליים לבית

תריס גלילה חשמלי

בתים פרטיים, חנויות ובעלי מחסנים בישראל חוששים שמא יפרצו להם לבית, למפעל או לחנות, מה שמצריך אותם למצוא את כל פתרונות הביטחון האפשריים לנכס שלהם. אחד מהפתרונות היעילים והכלכליים ביותר לשמירה הרמטית על הכניסה, הוא תריס גלילה עשוי פח מגולוון או אלומינים המיוצר בהתאמה אישית לצרכי הלקוח על פי מידת גובה ורוחב הפתח הרצוי עבור הכניסה לעסק או עבור החניה שלכם .

אנו באלרון שערים חשמליים מתחייבים לספק שירותי התקנה ותיקון מהירים לכל סוגי התריסים והמנועים החשמליים ע"י טכנאי תריסי גלילה חשמליים בעלי נסיון רב, ובמחיר הוגן.

שער הזזה קונזולי

שערים קונזולים הם שערים חשמליים כבדים ויציבים עם מפתח רחב, אך שונים מהשערים החשמליים הרגילים. השער הקונזולי אינו מחליק על המסילה שלו בעזרת גלגלים, הוא "מרחף" באוויר על מעין גשר שעליו מותקנים גלגלי פלדה גדולים המעניקים לו יציבות ובעזרתם השער נגרר קדימה ואחורה.

שערים קונזוליים נותנים מענה למקומות שבהם הקרקע אינה סלולה, אינה מפולסת או משופעת והוא מהווה אמצעי בטוח למניעה של כניסת רכבים למבנים ציבוריים, ליישובים, למפעלים תעשייתיים, למוסדות וארגונים ממשלתיים וגם לבתי מגורים פרטיים.

הזזה קונזולי

מחסום קורה קונזולית

קורה קונזולית הינה מחסום חשמלי העשוי מפרופיל ברזל מסיבי שנע קדימה ואחורה על גבי שתי מערכות גלגלים שממוקמים בתוך מסילה שממוקמת מתחת לקורה.מחסום קורה קונזולית מרחפת משמשת בעיקר לבקרת כניסה לחניונים של יישובים, מפעלים, וקיבוצים שדורשים פתרון של שער חשמלי מאסיבי שימנע כניסת כלי רכב לא מורשים.

תריסים מהירים

דלתות חשמליות מהירות, תריסי גלילה חשמליים מהירים (פח – ברזל מגולוון, אלומיניום ) ומסכים נגללים מהירים הינם פריצת דרך מאוד משמעותית בטכנולוגיית השערים החשמליים הישראלית, וקיימת כבר המון שנים במדינות קרות כמו באירופה ובאר"הב.

תריס גלילה חשמלי מהיר מיועד לכניסה לחניונים תת קרקעיים או למפעלי תעשייה אשר זקוקים לכניסה ויציאה בזמן הקצר ביותר ואשר זקוקים לטמפרטורה מבוקרת וקבועה. אומנם יש מגוון גדול של שערים חשמליים ותריסי גלילה, אך לא כולם נפתחים ונסגרים במהירות שמאפשרת ייעול משמעותי עבור המפעל או הימנעות מפקק תנועה באמצע רחוב בכניסה וביציאה מהחניון.

תריס אש

כידוע, בכוחה של אש לכלות את כל העומד בדרכה ולגרום לנזקים כבדים למבנה לרכוש ולחיי אדם. אולם, כאשר מדובר על בניינים גדולים ובמתחמים ציבוריים הומי אדם הסכנה נעשית גדולה, ולכן כיום כחלק מהתקן בארץ, יש צורך בהתקנת דלתות ותריסי גלילה אשר מסוגלים לעכב את התפשטות האש והעשן לאזורים שונים של הבניין או בין הקומות, ובמטרה לתת זמן נוסף עד לפינוי של כל השוהים במתחם.

כיום תריסי אש ודלתות אש, הן חלק מהנוף בבניינים, במגדלים ובמבנים ציבוריים וכל קבלן מחוייב לספק דלתות אש לפי התקן שנקבע במכון התקנים הישראלי.

דלתות הזזה אוטומטיות

כיום עם הקדמה הטכנולוגית, ניתן ליצור מערכות פתיחה וסגירה אוטומטיות כמעט עבור כל אלמנט מכני שהיה פועל על צירים או גלגלים ואשר היה נפתח ונסגר בצורה ידנית, כשמדובר בדלתות כניסה לחנויות ניתן אף להוסיף נגיעה אישית ואופנתית במיוחד ולהזמין דלתות כניסה בהתאמה אישית לגודל הפתח וכמובן שניתן לבחור את צבע הדלת מתוך מגוון עצום של צבעים. דלת הזזה חשמלית  הינה בד"כ דלת שתלויה על מסילות, ונפתחת בעזרת מנוע אשר מקבל פקודה באמצעות חיישנים או באמצעות שלט או מפסק שליטה.

הזזה אוטומטית 1

תריס גלילה חשמלי שקוף

חברת אלרון שערים שמחה להציג את אחד החידושים בעולם של תריסי הגלילה, תריס גלילה שקוף. תריס הגלילה השקוף פועל בעיקרון זהה לתריס גלילה חשמלי מפח, אך הוא עשוי מ"פלסטיק" שקוף שנקרא בשפה מקצועית פוליקרבונט, שלבי התריס מחוברים בעזרת מוטות פלדה חלולים וקלים.

זהו תריס המתאים לחנויות במרכזים מסחריים, בקניונים, ברחובות הערים ובכל מקום שבו רוצים להציג את הסחורה לעיני הלקוחות הפוטנציאליים המבקרים במקום גם בשעות שבהן החנות סגורה.

חברת אלרון שערים מתמחה בהתקנת תריסים נגללים לחנויות ולרשתות, ומספקים שירותי חירום לתיקון של תריסים ומנועים נגללים במחירים הוגנים!

תריס גלילה חשמלי מסורג

חברת אלרון שערים היא חברה מובילה בישראל לפתרונות מיגון ואוטומציה, שערים חשמליים איכותיים מבית מיטב היצרנים, תוך שימוש במוצרי דגל, מבחר סוגי מחסומים, תריסים, שערים, מערכות בקרה ופיקוד הפועלות באמצעות מיטב הפתרונות הטכנולוגיים הקיימים בשוק.
תריס גלילה מסורג חשמלי נפוץ במיוחד בעסקים, בחניונים ציבוריים, בחנויות ובמחסנים בהם נדרשת רמת מיגון גבוהה בכדי להגן על הציוד ועל המוצרים היקרים שמצויים בחנות ובנוסף גם לאפשר לבעל החנות להציג מוצרים גם כאשר התריס סגור.

.jpg

בולרד

הבולרד הוא בעצם מחסום חניה חשמלי בצורת עמוד המתרומם ונשלף בצורה אנכית מנתוך פי הקרקע.

בולרדים משמשים ונפוצים בעיקר כמעצור פיזי ( עמוד ברזל נשלף ) למעבר כלי רכב. אנו באלרון מספקים שירותי תיקון והתקנה של בולארדים חשמלים במחירים תחרותיים, בולרדים פועלים בעזרת מערכת פניאומאטית – ע"י לחץ אויר, והפעלה הידראולית באמצעות משאבת שמן הידראולית. התקשרו היום וקבלו הצעת מחיר לתיקון והתקנת מחסום – עמוד חניה חשמלי נשלף.

X נגישות
גלילה למעלה צרו קשר
צרו קשר